Wiadomości z Świętochłowic

Miasto wspiera świętochłowickiego miniżużlowca

 • Dodano: 2022-01-27 07:15, aktualizacja: 2022-01-27 07:34

Świętochłowice stawiają na sport! Władze miasta postanowiły dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju młodego sportowca Krzysztofa Harendarczyka, miniżużlowca. Chłopiec otrzymał nowy kewlar żużlowy oraz sprzęt niezbędny do startu w wyścigach w nadchodzącym sezonie.

Wsparcie dla młodych

W niedawno udzielanych wywiadach Daniel Beger, prezydent Świętochłowic podkreślał, że Świętochłowice stawiają na rozwój sportu. Jak widać nie rzucał słów na wiatr – miasto postanowiło udzielić wsparcia miniżużlowcowi Krzysztofowi Harendarczykowi. Dzięki pomocy sponsorów, młody sportowiec otrzymał nowy żużlowy kevlar oraz sprzęt, który z pewnością przyda mu się w najbliższym sezonie!

Świętochłowiczanin z pasją

Krzysztof Harendarczyk ma zaledwie 11 lat, a już osiąga sukcesy na poziomie europejskim! Młody żużlowiec ma na swoim koncie wiele sukcesów sportowych, w tym zdobycie Pucharu Europy. Na co dzień trenuje w miniżużlowym zespole Rybki Rybnik, a także, jak każdy chłopiec w jego wieku, uczy się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Świętochłowicach. Młodemu sportowcowi życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie!

Komentarze (4)    dodaj »

 • orka135

  SUPERANCKO ...

 • Mieszkaniec

  Widzę Beger bawi się w sponsora za nasze pieniądze a już nawet nie ma na smołę co by pokleic ul. Bytomską

 • Szok

  Jak na 11 lat to broda mu urosła duża

 • Robertt

  Dzieci dzisiaj tak szybko dojrzewają :-)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również