Wiadomości z Świętochłowic

Międzynarodowa strefa offline w SP nr 2 w Świętochłowicach! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-10-16 07:00, aktualizacja: 2023-10-15 14:47

Szkoła Podstawowa nr 2 w Świętochłowicach otwiera nowe perspektywy dla swoich uczniów, wprowadzając "Międzynarodową strefę offline". To miejsce, które będzie służyć dzieciom do relaksu, odpoczynku i spędzania czasu z innymi w spokojnej i wyciszonej atmosferze. To inicjatywa, która podkreśla znaczenie równowagi między nauką, a relaksem w edukacji dzieci.

Kolejne wyjątkowe miejsce w świętochłowickiej szkole

W dniu otwarcia odbyło się także długo wyczekiwane otwarcie biblioteki po gruntownym remoncie. Dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 biblioteka zyskała wiele nowości. Nowe regały, meble i odświeżony wystój, stworzyły przyjazne i inspirujące miejsce do czytania i nauki. Dodatkowo biblioteka wzbogaciła się o nowe egzemplarze książek, co z pewnością zachęci uczniów do pogłębiania swojej wiedzy.

Warto także wspomnieć o odnowieniu pomieszczenia po byłym sklepiku w szkole. Dzięki szkolnemu rzemieślnikowi i wsparciu sponsora, wnętrze to zyskało zupełnie nową formę. Teraz pełni dwie ważne funkcje - jest miejscem spotkań szkolnego Samorządu Uczniowskiego oraz konsultacji indywidualnych z rodzicami. To doskonały przykład wykorzystania przestrzeni w sposób wszechstronny, służący zarówno uczniom, jak i rodzicom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również