Wiadomości z Świętochłowic

Młody świętochłowiczanin wpadł z marihuaną. Co mu grozi?

  • Dodano: 2021-01-04 09:15

Policjanci pełniący służbę na terenie Świętochłowic zatrzymali 15-latka z narkotykami. Chłopak miał przy sobie ponad 12 działek dilerskich marihuany. Wkrótce jako nieletni odpowie za czyn karalny.

O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny

Na początku tygodnia pełniący służbę na terenie Świętochłowic policjanci, w trakcie patrolowania dzielnicy Lipiny zauważyli młodych mężczyzn. Na widok patrolu policyjnego osoby te zaczęły się nerwowo zachowywać. Stróże prawa są bardzo wyczuleni na tego typu zachowania, w związku z czym postanowili ich wylegitymować. Chłopcy okazali się mieszkańcami Świętochłowic w wieku od 15 do 21 lat. W trakcie kontroli szybko wyszedł na jaw powód ich zachowania. Przy jednym z nastolatków policjanci znaleźli kilka zwitków foli aluminiowej z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to marihuana. 15-latek jako nieletni odpowie za czyn karalny. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Jo

    Nie ma to jak dobrze zacząć nowy rok, z przytupem hahaA swoja drogą ciekawe, który to ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.