Wiadomości z Świętochłowic

Młody świętochłowiczanin wpadł z marihuaną. Co mu grozi?

  • Dodano: 2021-01-04 09:15

Policjanci pełniący służbę na terenie Świętochłowic zatrzymali 15-latka z narkotykami. Chłopak miał przy sobie ponad 12 działek dilerskich marihuany. Wkrótce jako nieletni odpowie za czyn karalny.

O jej dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny

Na początku tygodnia pełniący służbę na terenie Świętochłowic policjanci, w trakcie patrolowania dzielnicy Lipiny zauważyli młodych mężczyzn. Na widok patrolu policyjnego osoby te zaczęły się nerwowo zachowywać. Stróże prawa są bardzo wyczuleni na tego typu zachowania, w związku z czym postanowili ich wylegitymować. Chłopcy okazali się mieszkańcami Świętochłowic w wieku od 15 do 21 lat. W trakcie kontroli szybko wyszedł na jaw powód ich zachowania. Przy jednym z nastolatków policjanci znaleźli kilka zwitków foli aluminiowej z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to marihuana. 15-latek jako nieletni odpowie za czyn karalny. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Jo

    Nie ma to jak dobrze zacząć nowy rok, z przytupem hahaA swoja drogą ciekawe, który to ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.