Wiadomości z Świętochłowic

Mundurowi promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikację "Moja Komenda"

  • Dodano: 2019-07-03 09:45

W miniony piątek, po raz kolejny mundurowi zajmujący się profilaktyką społeczną pojawili się pod jednym ze świętochłowickich centrów handlowych.

Zgodnie z porozumieniem o współpracy, zawartym na rzecz bezpieczeństwa, stróże prawa zachęcali mieszkańców do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda. Policjanci rozmawiali także z osobami odwiedzającymi stanowisko o służbie w policji, a zainteresowanych zachęcali do wstąpienia w nasze szeregi.

W miniony piątek policjanci ze świętochłowickiej Komendy Miejskiej Policji pojawili się pod centrum handlowym przy ulicy Chorzowskiej. Na odwiedzających mobilne stanowisko czekały ulotki profilaktyczne, elementy odblaskowe oraz drobne gadżety. Dzięki porozumieniu o współpracy na rzecz bezpieczeństw, które zawarte zostało pomiędzy policją a placówką handlową, mundurowi po raz kolejny mieli możliwość spotkać się osobiście z mieszkańcami miasta, którzy odwiedzili centrum handlowe. Na specjalnie przygotowanym, mobilnym centrum bezpieczeństwa, stróże prawa prezentowali i omawiali działanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji Moja Komenda, które w łatwy sposób można obsługiwać za pomocą telefonu komórkowego. Spotkanie z odwiedzającymi było również świetną okazją do rozmowy na temat służby w Policji. Zainteresowanych policjanci zachęcali do wstąpienia w nasze szeregi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również