Wiadomości z Świętochłowic

Muzeum Powstań Śląskich nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2018

 • Dodano: 2019-02-05 09:00, aktualizacja: 2019-02-05 11:16

Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach zostało nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2018 w kategorii "Edukacja i turystyka" za multimedialną ścieżkę edukacyjną dla dzieci, opowiadającą o życiu codziennym Górnego Śląska na początku XX wieku i Powstaniach Śląskich.

Prestiżowa nagroda

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Już od 8 lat jest to najbardziej prestiżowa nagroda, nazywana Oscarem branży mobilnej w Polsce. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, rozwiązanie potrzeb użytkowników, za innowacyjność oraz rozpoznawalność.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Są to osoby, które nieustannie stawiają sobie wyższe wymagania i z każdym rokiem odnoszą kolejne sukcesy. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia. Dzięki temu z łatwością identyfikują słabe oraz mocne strony projektów. Tylko te najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.

Sama nominacja to ogromne wyróżnienie, a wygrana w Mobile Trends Awards to dołączenie do niekwestionowanej elity. Do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Multimedialna ścieżka edukacyjna dla dzieci

Muzeum zostało nominowane do nagrody w kategorii "Edukacja i turystyka" za multimedialną ścieżkę edukacyjną dla dzieci, opowiadającą o życiu codziennym Górnego Śląska na początku XX wieku i Powstaniach Śląskich. Otwarta niedawno ścieżka to doskonała forma przybliżenia wydarzeń sprzed stu lat wśród dzieci, z pewnością przyczyni się ona do poszerzenia wiedzy w tym zakresie także u najmłodszych odbiorców. Ścieżka dla dzieci jest uzupełnieniem multimedialnej historycznej narracji stałej ekspozycji muzealnej.

Głosowanie rozpoczęło się wczoraj (4 lutego) i potrwa do 1️3 lutego. Zachęcamy do głosowania na stronie Mobile Trends Awards. Statuetki przyznane zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się 7 marca 2019 w Starej Zajezdni w Krakowie.

Warto przypomnieć, że rok 2019 ustanowiony został przez Sejm RP Rokiem Powstań Śląskich, zaś przez Sejmik Województwa Śląskiego Rokiem Stulecia Wybuchu I Powstania Śląskiego.

Muzeum Powstań Śląskich nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2018

Komentarze (15)    dodaj »

 • janek

  Kiedy zmiana dyrektora w MPŚ?

 • Tj

  Droczysz czy Ci nie pasuje obecny dyrektor a jeśli tak to proszę uzasadnij?

 • Kustosz

  Nie moze byc dyrektorem kobieta ktora pozwala w swojej placowce kręcić polityczne filmiki koledze z PO. Nie po to powstało muzeum!

 • Tj

  Łamie regulamin pracy?Jak nie to nie blaznuj..

 • mieszkaniec

  oczywiście że łamie nie tylko regulamin ale i zasady bo przypominam że muzeum nie jest własnością kostempskiego

 • Tj

  To zadzwoń do pip a nie kryj sie w necie.Kostepskiego ile lat juz sądzicie? Czy aby nie jest tak:"Kozak w necie a piz...vw Świecie"

 • polo

  Gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta.Brawo krasnal

 • Marek .

  mieszkaniec . A czy może tam robić sobie zdjęcie ktoś z Stowarzyszenia Przyjazne Świętochłowice ???? Ten ktoś jest oczywiście prezydentem Świętochłowic , czy wtedy do łamania przepisów nie dochodzi ????

 • Wojtek

  widziałeś filmik Begera nagrany w muzeum krytykujący Kostempskiego? Nie? to zamilcz i nie rób siary

 • Skrzat

  Nie bo nie

 • Marek .

  Normalnie chichot historii , tak wyśmiewana i skrytykowana inicjatywa jak Muzeum Powstań Śląskich ląduje w konkursie , że obecny skład zarządzający miastem na coś takiego pozwolił :) ))))))) Przecież to należało zburzyć lub jeszcze lepiej przerobić na punkt konsultacyjny byle czego :) )))

 • Tj

  A czego bys oczekiwal od nowej wladzy,nowych pomysłów i incjatyw?Wydaję mi się ze sa za ciency i będą jedynie powielać pomysly byłej wladzy lub je niszczyć.Ale liczę że się mylę i nowy rok wiosna/lato nie będzie tak smutny dla miasta jak początek.

 • Marek .

  Nie wiem ale mnie tak coś łazi po moich już mocno zużytych kościach jak rumatyka że te obecne pseudo gwiazdy w zarządzaniu miastem coś nawiwijają i zakończą swe zarządzanie przed terminem . Tyle wtopów piarowych w tak krótkim czasie jeszcze nie widziałem czego się tkną to się okazuje niewypałem lub co najmniej pomyłką . Te nasze miasto ma naprawdę pecha cała seria włodarzy miasta i radnych potrafiących tylko naciskać guziki przy głosowaniu . Klekajcie a to co napisałeś to już było prawdziwe dzieło "przyjaznych" :) ))))))

 • Klimek

  Myszka to ty ?

 • Klekajcie

  Bujehehe.Czekam też na kwk2wieze na tablice informująca ze dzięki przyjazne Świętochłowice kwk2wieze powstaly z dopiskiem:z funduszy pozyskanych dzięki obecnemu przewodniczacego rm.Buhehehe

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również