Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Muzeum Powstań Śląskich nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2018

 • Dodano: 2019-02-05 09:00, aktualizacja: 2019-02-05 11:16

Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach zostało nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2018 w kategorii "Edukacja i turystyka" za multimedialną ścieżkę edukacyjną dla dzieci, opowiadającą o życiu codziennym Górnego Śląska na początku XX wieku i Powstaniach Śląskich.

Prestiżowa nagroda

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Już od 8 lat jest to najbardziej prestiżowa nagroda, nazywana Oscarem branży mobilnej w Polsce. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, rozwiązanie potrzeb użytkowników, za innowacyjność oraz rozpoznawalność.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Są to osoby, które nieustannie stawiają sobie wyższe wymagania i z każdym rokiem odnoszą kolejne sukcesy. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia. Dzięki temu z łatwością identyfikują słabe oraz mocne strony projektów. Tylko te najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.

Sama nominacja to ogromne wyróżnienie, a wygrana w Mobile Trends Awards to dołączenie do niekwestionowanej elity. Do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Multimedialna ścieżka edukacyjna dla dzieci

Muzeum zostało nominowane do nagrody w kategorii "Edukacja i turystyka" za multimedialną ścieżkę edukacyjną dla dzieci, opowiadającą o życiu codziennym Górnego Śląska na początku XX wieku i Powstaniach Śląskich. Otwarta niedawno ścieżka to doskonała forma przybliżenia wydarzeń sprzed stu lat wśród dzieci, z pewnością przyczyni się ona do poszerzenia wiedzy w tym zakresie także u najmłodszych odbiorców. Ścieżka dla dzieci jest uzupełnieniem multimedialnej historycznej narracji stałej ekspozycji muzealnej.

Głosowanie rozpoczęło się wczoraj (4 lutego) i potrwa do 1️3 lutego. Zachęcamy do głosowania na stronie Mobile Trends Awards. Statuetki przyznane zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się 7 marca 2019 w Starej Zajezdni w Krakowie.

Warto przypomnieć, że rok 2019 ustanowiony został przez Sejm RP Rokiem Powstań Śląskich, zaś przez Sejmik Województwa Śląskiego Rokiem Stulecia Wybuchu I Powstania Śląskiego.

Muzeum Powstań Śląskich nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2018

Komentarze (15)    dodaj komentarz »

 • janek

  Kiedy zmiana dyrektora w MPŚ?

 • Tj

  Droczysz czy Ci nie pasuje obecny dyrektor a jeśli tak to proszę uzasadnij?

 • Kustosz

  Nie moze byc dyrektorem kobieta ktora pozwala w swojej placowce kręcić polityczne filmiki koledze z PO. Nie po to powstało muzeum!

 • Tj

  Łamie regulamin pracy?Jak nie to nie blaznuj..

 • mieszkaniec

  oczywiście że łamie nie tylko regulamin ale i zasady bo przypominam że muzeum nie jest własnością kostempskiego

 • Tj

  To zadzwoń do pip a nie kryj sie w necie.Kostepskiego ile lat juz sądzicie? Czy aby nie jest tak:"Kozak w necie a piz...vw Świecie"

 • polo

  Gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta.Brawo krasnal

 • Marek .

  mieszkaniec . A czy może tam robić sobie zdjęcie ktoś z Stowarzyszenia Przyjazne Świętochłowice ???? Ten ktoś jest oczywiście prezydentem Świętochłowic , czy wtedy do łamania przepisów nie dochodzi ????

 • Wojtek

  widziałeś filmik Begera nagrany w muzeum krytykujący Kostempskiego? Nie? to zamilcz i nie rób siary

 • Skrzat

  Nie bo nie

 • Marek .

  Normalnie chichot historii , tak wyśmiewana i skrytykowana inicjatywa jak Muzeum Powstań Śląskich ląduje w konkursie , że obecny skład zarządzający miastem na coś takiego pozwolił :) ))))))) Przecież to należało zburzyć lub jeszcze lepiej przerobić na punkt konsultacyjny byle czego :) )))

 • Tj

  A czego bys oczekiwal od nowej wladzy,nowych pomysłów i incjatyw?Wydaję mi się ze sa za ciency i będą jedynie powielać pomysly byłej wladzy lub je niszczyć.Ale liczę że się mylę i nowy rok wiosna/lato nie będzie tak smutny dla miasta jak początek.

 • Marek .

  Nie wiem ale mnie tak coś łazi po moich już mocno zużytych kościach jak rumatyka że te obecne pseudo gwiazdy w zarządzaniu miastem coś nawiwijają i zakończą swe zarządzanie przed terminem . Tyle wtopów piarowych w tak krótkim czasie jeszcze nie widziałem czego się tkną to się okazuje niewypałem lub co najmniej pomyłką . Te nasze miasto ma naprawdę pecha cała seria włodarzy miasta i radnych potrafiących tylko naciskać guziki przy głosowaniu . Klekajcie a to co napisałeś to już było prawdziwe dzieło "przyjaznych" :) ))))))

 • Klimek

  Myszka to ty ?

 • Klekajcie

  Bujehehe.Czekam też na kwk2wieze na tablice informująca ze dzięki przyjazne Świętochłowice kwk2wieze powstaly z dopiskiem:z funduszy pozyskanych dzięki obecnemu przewodniczacego rm.Buhehehe

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.