Wiadomości z Świętochłowic

Na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Katowic doszło do kolizji

 • Dodano: 2019-01-08 14:30, aktualizacja: 2019-01-09 07:40

Na Drogowej Trasie Średnicowej w kierunku Katowic doszło do kolizji.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12. Kobieta kierująca samochodem marki Daewoo nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Wpadła w poślizg, po czym uderzyła w samochód marki Fiat. Na szczęście obojgu kierowcom nic się nie stało. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze z powodu złego stanu technicznego obu samochodów, zatrzymali kierowcom dowody rejestracyjne. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Mieszkaniec

  Czego ooczekiwać od kierowców ktorzy nie ogarniaja własnego samochodu i kodeksu drogowego.Zima dzieli na tych co potrafią jeździć i na tych co mają prawo jazdy.

 • Klakson

  Wczoraj był karambol na A 1 pod Łodzią. Kilka dni temu był karambol na DTŚ w Zabrzu. Obie informacje zaczynały się os słów "kierująca pojazdem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze". Jakie wnioski?

 • Hanys

  "Nie dostosował(a) prędkości do warunków panujących na drodze" - uwielbiam to zdanie. Można je użyć nawet kiedy dojdzie do kolizji przy prędkości 5km/h.

 • GrzeŚ

  To stwierdzenie to "worek" do którego można wrzucić wszystko. Zaniedbania drogowców, inżynierów projektujących drogę, wykonawców, błędy w szkoleniu, ale przecież nie głupotę kierującego!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również