Wiadomości z Świętochłowic

Na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Stawowej doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

  • Dodano: 2023-08-11 15:30

W piątek (11 sierpnia) doszło do dwóch zdarzeń drogowych na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Stawowej w Świętochłowicach. Kierująca motocyklem została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

Zderzenie samochodu dostawczego z tramwajem w Świętochłowicach

O godzinie 9:20 doszło do kolizji samochodu dostawczego z tramwajem. Nikt nie został poszkodowany w wyniku tego zdarzenia.

- O godzinie 9:20 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego z tramwajem. Na miejscu okazało się, że nie doszło do niczego poważniejszego poza samym zderzeniem – informuje Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach młodszy aspirant Anna Hryniak

Kolizja z udziałem samochodu osobowego i motocykla w Świętochłowicach

Parę godzin później doszło do drugiego zdarzenia drogowego na tym samym skrzyżowaniu. Kobieta jadąca na motocyklu została przewieziona do szpitala.

- O godzinie 12:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, które także dotyczyło zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Stawowej. Tym razem doszło do kolizji samochodu osobowego z motocyklem. Kierująca motocyklem została przewieziona do szpitala. Nie mamy jednak informacji o stanie jej zdrowia – dodaje Anna Hryniak

Komentarze (2)    dodaj »

  • Edzio

    Najbardziej niebezpieczne skrzyżowanie od lat. Częste wypadki i kolizje. Nie pojmuję dlaczego tam nie ma sygnalizacji ostrzegającej o zbliżającym się tramwaju albo w ogóle sygnalizacji świetlnej. Ciężko nawet że Stawowej wyjechać w którym kolwiek kierunku.

  • Jo gorol spod Malborka

    Ło boże zaś

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również