Wiadomości z Świętochłowic

Napadł na byłą partnerkę, teraz może trafić za kraty na 5 lat

  • Dodano: 2021-11-22 05:45, aktualizacja: 2021-11-22 06:51

Świętochłowiccy kryminalni zatrzymali 39-letniego agresora. Świętochłowiczanin napadł na byłą konkubinę i skradł jej smartfon.

To jednak nie koniec jego kłopotów...

Oprócz rozboju odpowie także za groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej pokrzywdzonej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem wszelkich form kontaktu z byłą partnerką. Oprawcy grozi nawet 5 lat więzienia.

Śledczy ze świętochłowickiej komendy prowadzili dochodzenie w sprawie gróźb karalnych, gdzie pokrzywdzoną jest jedna z mieszkanek miasta. Z ustaleń policjantów wynika, że jej były partner uderzył kobietę oraz kilkukrotnie zagroził jej pozbawieniem życia. Jednak to nie jedyne przewinienie na jego koncie. Okazało się bowiem, że w połowie listopada agresor napadł na świętochłowiczankę, a następnie skradł jej telefon komórkowy. Do akcji wkroczyli miejscowi kryminalni, którzy zatrzymali 39-letniego oprawcę. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które trafiło do rąk prawowitej właścicielki. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do chorzowskiej Prokuratury. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu aż 3 zarzutów w tym między innymi dokonania rozboju. Mieszkaniec Świętochłowic został objęty policyjnym dozorem. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, prokurator zakazał mu wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. Grozi mu nawet 5 lat za kratami.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Smutne

    Konkubinat zawsze kończy się takim patologicznym zachowanie A gdzie rodzina rodzicielstwo to co najpiękniejsze i co łączy na całe życie ?

  • Ci za facet

    Tyle bab szuka faceta a ten pójdzie za kraty bo nie potrafi pogodzić się z odejściem partnerki

  • Brawo policja

    Nie dość że rogacz to jeszcze pusty agresywny dzban

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.