Wiadomości z Świętochłowic

Nowy dzielnicowy w rejonie nr 8 - Chropaczów

  • Dodano: 2021-08-04 06:15, aktualizacja: 2021-08-04 06:25

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach informuje, że w dzielnicy Chropaczów od dnia 1 sierpnia bieżącego roku funkcję dzielnicowego pełni sierż. szt. Mateusz Urbańczyk.

Poniżej przypominamy dane kontaktowe oraz szczegóły obsługiwanego przez niego rejonu miasta

sierż. szt. Mateusz URBAŃCZYK

tel. 47 85 443 28

tel. kom. 727 032 225

czynny w godzinach służbowych

email : dzielnicowy.swietochlowice.8@swietochlowice.ka.policja.gov.pl

Nowy dzielnicowy obsługuje rejon nr 8 tj. Chropaczów w Świętochłowicach, a więc następujące ulice:

Antoniego Czajora, Armii Krajowej, Bohaterów Westerplatte, Dominika Kamionki, Franciszka Lazara, Jana Przybyły, Jordanowska, Kościelna, Konstantego Wolnego, Łagiewnicka od numeru 1 do numeru 51, Łagiewnicka od numeru 52 do numeru 80 (parzyste), Mikołaja Kopernika, Ostatnia, Piękna, Tadeusza Zawadzkiego, Sportowa, Sztygarska, Średnia, Witolda Pieleckiego, Walerego Wróblewskiego, Węglowa, Wiktora Wiechaczka, Wolności, Wrocławska

Zachęcamy do kontaktu z dzielnicowym poprzez m.in. aplikację „MOJA KOMENDA” ułatwiającą kontakt z dzielnicowymi. Dzięki bezpłatnej „apce” zainstalowanej na telefonie komórkowym mamy dostęp do informacji o wszystkich obiektach policyjnych dostępnych dla interesantów, a także danych kontaktowych ponad 8 tysięcy dzielnicowych z terenu kraju. Narzędzie zostało przygotowane z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te bezpośrednio zagrażające życiu lub zdrowiu. Ponadto w zakładce KONTAKT Z DZIELNICOWYM można znaleźć jeszcze inne metody kontaktu z dzielnicowym.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który większą część swojej służby spędza w obchodzie rejonu służbowego. To policjant będący swoistym łącznikiem Policji ze społeczeństwem, dlatego też jego zaangażowanie w służbę i wykonywanie policyjnej misji jest bardzo ważne.

Życzymy nowemu dzielnicowemu jak najlepszych relacji ze społecznością Świętochłowic.

Komentarze (2)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również