Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Od swojego znajomego wyszedł uboższy o portfel i 2 tys. zł...

 • Dodano: 2019-12-12 10:00

Nawet 5 lat za kratami może spędzić 36-letni mężczyzna, który ukradł swojemu znajomemu portfel z dokumentami i pieniędzmi. Do kradzieży doszło w mieszkaniu sprawcy, którego odwiedził znajomy. Mieszkanie opuścił uboższy o portfel i blisko 2 tys. złotych... Policjanci ze świętochłowickiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Do świętochłowickiej komendy przyszedł mieszkaniec miasta, który zawiadomił o kradzieży portfela, w którym znajdowały się dokumenty oraz blisko 2 tys. złotych. Kradzieży miał dokonać jego kolega. Z ustaleń śledczych wynikało, że pokrzywdzony wraz ze swoją partnerką dwa dni wcześniej poszedł w odwiedziny do znajomego. Po powrocie do domu zorientował się, że nie ma przy sobie portfela. Pomimo podjętej próby wyjaśnienia sytuacji oraz odzyskania mienia, kolega świętochłowiczanina wyparł się kradzieży.

Śledczy ustalili dane podejrzanego i udali się do jego miejsca zamieszkania. Tam jednak 36-latka nie zastali. Dwa dni później policjanci w trakcie patrolowania ulic miasta zauważyli poszukiwanego. Czujni mundurowi zatrzymali mężczyznę. Tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Teraz mieszkaniec Świętochłowic odpowie przed Sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • jorg

  fajny kolega ha ha

 • ..

  XDDDDDDDDD, już chyba stracił kolegę

 • RADA

  Przyjdzie do sądu w koszulce KONSTYTUCJA i nic mu nie zrobią

 • Joker

  Raczej:Buk Horor (500+) Otrzymam

 • ehhh

  Albo w koszulce żołnierzy wyklętych w pisie zaklętych i jeszcze mu pomnik postawią.

 • szok

  TVN zrył ci beret na maxa hahahah albo taki mało kumaty się urodziłeś

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.