Wiadomości z Świętochłowic

Odpowie za uszkodzenie ciała swojego partnera

 • Dodano: 2021-05-18 06:30, aktualizacja: 2021-05-18 06:35

Dozór policji, połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, zastosował prokurator wobec agresywnej 46-latki.

Kobieta podczas kłótni zraniła swojego partnera nożem w łydkę. W chwili zatrzymania mieszkanka Świętochłowic miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata.

Do zdarzenia doszło nocą w minioną sobotę. Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam zastali mężczyznę z raną nogi oraz głowy. Mundurowi natychmiast udzielili świętochłowiczaninowi pomocy przedmedycznej. Z ustaleń stróżów prawa wynika, że konkubina mężczyzny sprowokowała między nimi awanturę. W pewnym momencie agresorka złapała za nóż i dźgnęła nim pokrzywdzonego w łydkę. Po całym zdarzeniu wyszła z mieszkania. Jednak po krótkim czasie wróciła. Kobieta w dalszym ciągu była agresywna, dlatego pokrzywdzony ukrył się przed nią w pokoju. To zezłościło 46-latkę jeszcze bardziej. W trakcie dobijania się do drzwi kobieta uderzyła swojego partnera w głowę. Po całym zdarzeniu mieszkaniec Świętochłowic uciekł z mieszkania i schronił się u swojej rodziny. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła świętochłowiczanina do szpitala celem dalszych badań. Mundurowi ustalili, że kobieta najprawdopodobniej znajduje się w mieszkaniu pary. Od razu do niego pojechali. Zastali w nim kompletnie pijaną 46-latkę. Badanie trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko 2 promile alkoholu. Zatrzymana kobieta trafiła do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowana z pokrzywdzonym. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata. O dalszym losie agresorki zdecyduje wkrótce sąd.

Komentarze (6)    dodaj »

 • jo

  Jak by nie napisali że konkubina to bym pomyślał że to Wiola.Pincsetki :)

 • jo

  Jak by nie napisali że konkubina to bym pomyślał że to Wiola.Pincsetki :)

 • Szoku

  Kobieta mnie bije !!!! Co to się porobiło dziś wściekłe macice to prawdziwe agresorki ! Strach wejść do jednej kawiarenki w centrum Swion bo na szybach mieli wyklejone plakaty wściekłych MACIC

 • Ii

  Tak się nie zachowują normalne kobiety. Albo ma poplątane geny z pierwiastkiem męskim i odbija palma albo po zażyciu jakiś używek pewnie mocarza wzięła :)

 • Ulik

  Geny ? To propaganda tak im główki porąbała .Gdy wściekłe macice szły ulicami to nawet szczury uciekały a psy wyły z rozpaczy

 • strach

  No mocarza to strach się bać drzwi sforsowała i głowę biedakowi rozbiła

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również