Wiadomości z Świętochłowic

Odpowie za uszkodzenie ciała swojego partnera

 • Dodano: 2021-05-18 06:30, aktualizacja: 2021-05-18 06:35

Dozór policji, połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, zastosował prokurator wobec agresywnej 46-latki.

Kobieta podczas kłótni zraniła swojego partnera nożem w łydkę. W chwili zatrzymania mieszkanka Świętochłowic miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata.

Do zdarzenia doszło nocą w minioną sobotę. Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam zastali mężczyznę z raną nogi oraz głowy. Mundurowi natychmiast udzielili świętochłowiczaninowi pomocy przedmedycznej. Z ustaleń stróżów prawa wynika, że konkubina mężczyzny sprowokowała między nimi awanturę. W pewnym momencie agresorka złapała za nóż i dźgnęła nim pokrzywdzonego w łydkę. Po całym zdarzeniu wyszła z mieszkania. Jednak po krótkim czasie wróciła. Kobieta w dalszym ciągu była agresywna, dlatego pokrzywdzony ukrył się przed nią w pokoju. To zezłościło 46-latkę jeszcze bardziej. W trakcie dobijania się do drzwi kobieta uderzyła swojego partnera w głowę. Po całym zdarzeniu mieszkaniec Świętochłowic uciekł z mieszkania i schronił się u swojej rodziny. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła świętochłowiczanina do szpitala celem dalszych badań. Mundurowi ustalili, że kobieta najprawdopodobniej znajduje się w mieszkaniu pary. Od razu do niego pojechali. Zastali w nim kompletnie pijaną 46-latkę. Badanie trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko 2 promile alkoholu. Zatrzymana kobieta trafiła do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowana z pokrzywdzonym. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata. O dalszym losie agresorki zdecyduje wkrótce sąd.

Komentarze (6)    dodaj »

 • jo

  Jak by nie napisali że konkubina to bym pomyślał że to Wiola.Pincsetki :)

 • jo

  Jak by nie napisali że konkubina to bym pomyślał że to Wiola.Pincsetki :)

 • Szoku

  Kobieta mnie bije !!!! Co to się porobiło dziś wściekłe macice to prawdziwe agresorki ! Strach wejść do jednej kawiarenki w centrum Swion bo na szybach mieli wyklejone plakaty wściekłych MACIC

 • Ii

  Tak się nie zachowują normalne kobiety. Albo ma poplątane geny z pierwiastkiem męskim i odbija palma albo po zażyciu jakiś używek pewnie mocarza wzięła :)

 • Ulik

  Geny ? To propaganda tak im główki porąbała .Gdy wściekłe macice szły ulicami to nawet szczury uciekały a psy wyły z rozpaczy

 • strach

  No mocarza to strach się bać drzwi sforsowała i głowę biedakowi rozbiła

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.