Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Podsumowanie ubiegłorocznej pracy świętochłowickich policjantów podczas narady rocznej

  • Dodano: 2020-02-03 09:30

Podobnie jak w latach ubiegłych, wczoraj w budynku Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbyła się narada roczna podsumowująca pracę świętochłowickich stróżów prawa w 2019 roku.

Z ramienia komendy wojewódzkiej, pracę mundurowych podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak. W obecności zaproszonych gości m.in. przedstawicieli władz miasta oraz chorzowskiej prokuratury Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach kom. Bogdan Kołodziej zaprezentował i omówił wyniki oraz sukcesy zeszłorocznej pracy policjantów, jednocześnie nakreślając priorytety na nowy rok.

Wczoraj w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbyła się narada roczna podsumowująca pracę miejscowych mundurowych w 2019 roku. Naradę rozpoczął gospodarz uroczystości Komendant Miejski Policji w Świętochłowicach kom. Bogdan Kołodziej od złożenia podziękowań za zaangażowanie i wytężoną pracę wszystkim policjantom i pracownikom miejscowej komendy. Następnie przedstawił sprawozdanie stanu bezpieczeństwa na terenie miasta za ubiegły rok. Informacji o wynikach i sukcesach osiągniętych przez policjantów wysłuchali zaproszeni do udziału w naradzie: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak, Prezydent Miasta Świętochłowice Pan Daniel Beger wraz z zastępcą oraz Prokuratur Rejonowy w Chorzowie Katarzyna Małecka – Kowalczyk ze swoim zastępcą. W odprawie udział wziął również Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach nadkom. Michał Szynol, kadra kierownicza, stróże prawa świętochłowickiej komendy oraz pracownicy cywilni. W trakcie spotkania przedstawiono efekty ubiegłorocznej pracy poszczególnych pionów: kryminalnego, prewencji, ruchu drogowego oraz służb logistycznych.

Podsumowując swoje wystąpienie szef świętochłowickich policjantów, podziękował za dotychczasową współpracę chorzowskiej prokuraturze oraz miejscowym władzą samorządowym oraz za udział i wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Świętochłowic.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak podsumował uroczystą naradę roczną miejscowego garnizonu policji oraz pogratulował osiągniętych wyników. Następnie podziękował za dotychczasową służbę oraz motywował do dalszej pracy, aby w roku 2020 jej efekty były jeszcze bardziej satysfakcjonujące co ubiegłoroczne. O bardzo dobrej współpracy, a także profesjonalizmie stróżów prawa w swoich wystąpieniach mówili także zaproszeni goście.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Robert

    Ostania narada Daniela. Za rok juz będzie pod koniec okresu zasiłkowego w PUP.

  • Obywatel SW

    Ustalono już kto dał cynk o wysłanym patrolu do U.M celem przebadania pana radnego podczas sesji R.M? Czy tradycyjnie zamieciono pod dywan i nic się nie stało?

  • Mieszkaniec

    Raczej to drugie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.