Wiadomości z Świętochłowic

Podziękowania dla dzielnicowego za odnalezienie torby z dokumentami i gotówką

 • Dodano: 2022-04-01 07:00, aktualizacja: 2022-04-01 07:12

Do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania dla aspiranta Rafała Gabryś. Tym razem ich autorem jest mieszkaniec miasta, a ich odbiorcą szef świętochłowickich mundurowych. W liście mężczyzna dziękuje dzielnicowemu za odnalezienie jego zguby.

Dla mundurowych każde słowa i gesty podziękowania są miłe

Do świętochłowickiej komendy niejednokrotnie wpływają podziękowania dla dzielnicowych od mieszkańców miasta za pomoc w rozwiązywaniu problemów. Tym razem jednak na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły słowa uznania dla aspiranta Rafała Gabryś. Mieszkaniec Świętochłowic wyraził podziękowania i słowa uznania dla dzielnicowego, który znalazł zagubioną przez niego torbę z dokumentami i gotówką. Wyrazy wdzięczności są zawsze bardzo miłą formą uznania dla każdego policjanta i stanowią bez wątpienia jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Policjanci na co dzień spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej starają się podchodzić indywidualnie, aby zrozumieć społeczeństwo. Jednym z ogniw łączących Policję ze społeczeństwem są dzielnicowi. To policjanci utrzymujący bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów, rozpoznający ich potrzeby i oczekiwania w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, zarówno indywidualnego, jak i publicznego. Dzielnicowi diagnozują wspólnie z mieszkańcami lokalne problemy, ustalają ich przyczyny i pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania.

Komentarze (6)    dodaj »

 • felczer

  Jeszcze powedzcie że te wszystkie podziękowania wpływają bo sami namawiacie do tego ludzi, żeby je pisali

 • gość

  korzystając z okazji chciałbym podziękować i pochwalić ekspedientkę z mojego sklepu, która sprzedała mi towar, obsłużyła i wydała resztę co do grosza, dziękuję bardzo , jestem szczęśliwy i wzruszony taką postawą!!!

 • kowalski

  I nie chciała być grosika dłużna? Złota kobieta, powinien ją komendant nagrodzić

 • Maniek

  Przecież to oczywiste, że sami namawiają do tego ludzi...HIPOKRYZJA

 • Albert

  Bydom zajs z d komentarze a jo napisza że chwola se niebieskich chopcow z Świon

 • starszy kapral krawężnikowy

  Panie komendancie gratuluję szybkiej nauki języka śląskiego.

  • starszy kapral krawężnikowy
   2022-04-02 11:58
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również