Wiadomości z Świętochłowic

Podziękowania dla dzielnicowego za życzliwość i profesjonalizm

  • Dodano: 2023-02-28 06:15, aktualizacja: 2023-02-28 06:23

„Chciałbym podziękować Panu Komendantowi za dotychczasową współpracę z naszym dzielnicowym...” takie podziękowania wpłynęły na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach.

Mieszkaniec miasta wyraził wdzięczność dla dzielnicowego za życzliwość oraz profesjonalne podejście do problemów mieszkańców.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach wpłynęły podziękowania za życzliwość i profesjonalizm świętochłowickiego dzielnicowego. Mieszkaniec wyraził podziękowania i słowa uznania dla mundurowego, który wyraźnie pomógł mieszkańcom jednego z budynków, ujętego w jego planie priorytetowym. Takie słowa jak te zawarte w liście są dla policjantów bardzo miłe i budujące, sprawiają, że z jeszcze większą motywacją pełnią codzienną służbę.

Zgodnie z założonym w planie priorytetowym dzielnicowego, młodszy aspirant Patryk Klekot działał, by mieszkańcom jednego z budynków mieszkalnych żyło się bezpieczniej. Zdarzały się sytuacje, gdzie osoby niebędące mieszkańcami tego budynku spożywały tam alkohol, zanieczyszczały i dewastowały klatkę schodową. Na prośbę mieszkańców, dzięki działaniom dzielnicowego oraz współpracą z administracją, udało się zabezpieczyć wejścia do budynku, przez co bezpieczeństwo i komfort życia jego mieszkańców wzrośnie.

Podziękowania dla dzielnicowego za życzliwość i profesjonalizm

Komentarze (1)    dodaj »

  • hanus

    Dobry dzielnicowy to klucz do spokoju.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również