Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci na Lipińskim Dniu Sąsiada

  • Dodano: 2018-09-21 08:45, aktualizacja: 2018-09-21 09:01

VI Lipiński Dzień Sąsiada za nami. Poza mieszkańcami, udział wzięli także policjanci z Komendy Policji w Świętochłowicach.

Poruszono przede wszystkim tematykę bezpieczeństwa, ale nie zapomniano o policyjnych narzędziach, dzięki którym mieszkańcy mogą w łatwy sposób skontaktować się np. z dzielnicowymi.

Policjanci z Komendy Policji w Świętochłowicach wzięli udział w VI Lipińskim Dniu Sąsiada. Ideą przedsięwzięcia było przełamywanie barier pomiędzy mieszkańcami w różnym przedziale wiekowym, umacnianie więzi rodzinnych oraz integracja mieszkańców. Obecni na miejscu dzielnicowi mogli w pogodnej atmosferze omówić szereg tematów związanych z bezpieczeństwem. Promowano także nowoczesne narzędzia komunikacji mieszkańców z policjantami, takie jak aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Moja Komenda. Była to także znakomita okazja do poznania się jeszcze bliżej z mieszkańcami tej dzielnicy. Wszystkie dzieci mogły także usiąść "za sterami" policyjnego radiowozu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.