Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci na spotkaniu z sędzią Anną Marią Wesołowską

  • Dodano: 2018-03-08 08:15, aktualizacja: 2018-03-07 16:21

W Szkole Podstawowej Nr 4 w Świętochłowicach odbyło się spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską.

Wśród uczestników wykładu byli również świętochłowiccy policjanci zajmujący się na co dzień profilaktyką oraz sprawami nieletnich. Dzięki takim spotkaniom mundurowi mogą wymienić się spostrzeżeniami z innymi osobami, zajmującymi się na co dzień problemami młodzieży.

Spotkanie odbyło się wczoraj, w Szkole Podstawowej Nr 4 w Świętochłowicach. Poświęcone było tematyce związanej ze współczesnymi zagrożeniami, takimi jak grooming, czyli zbyt wczesną inicjacją seksualna, cyberprzemoc, Internet, hejt, czy używki. Poruszone zostały także kwestie odpowiedzialności karnej nieletnich. Wykład dla grona pedagogicznego, rodziców oraz służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w mieście, przeprowadziła sędzia Anna Maria Wesołowska.

W spotkaniu tym uczestniczyli również świętochłowiccy policjanci zajmujący się na co dzień profilaktyką oraz sprawami nieletnich. Dzięki doświadczeniu zawodowemu prelegenta, mogli oni uzupełnić wiedzę na temat sposobu podejmowania działań zarówno profilaktycznych jak i prewencyjnych wobec osób małoletnich i nieletnich.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.