Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci poszukują sprawców kradzieży agregatu z terenu OSP w Świętochłowicach

  • Dodano: 2021-01-07 08:15, aktualizacja: 2021-01-07 06:04

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawców kradzieży agregatu z terenu OSP w Świętochłowicach.

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 stycznia br. Mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz ich, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży agregatu. Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 stycznia br. w Świętochłowicach przy ul. Łagiewnickiej, gdzie nieznani mężczyźni ukradli agregat prądotwórczy z terenu OSP w Świętochłowicach. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu oraz nagranie, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.