Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci poszukują sprawców kradzieży agregatu z terenu OSP w Świętochłowicach

  • Dodano: 2021-01-07 08:15, aktualizacja: 2021-01-07 06:04

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawców kradzieży agregatu z terenu OSP w Świętochłowicach.

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 stycznia br. Mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz ich, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży agregatu. Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 stycznia br. w Świętochłowicach przy ul. Łagiewnickiej, gdzie nieznani mężczyźni ukradli agregat prądotwórczy z terenu OSP w Świętochłowicach. Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu oraz nagranie, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

ZOBACZ NAGRANIE

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.