Wiadomości z Świętochłowic

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Wpadli przez brak maseczek

 • Dodano: 2021-04-16 06:15, aktualizacja: 2021-04-16 07:57

Policjanci pełniący służbę na terenie Świętochłowic zatrzymali dwóch mężczyzn z narkotykami. Obaj wpadli przez brak maseczki. Pierwszy miał przy sobie marihuanę, drugi amfetaminę. Za zlekceważenie obostrzeń zostali ukarani mandatem. Tego samego dnia usłyszeli także zarzut posiadania substancji niedozwolonej. Grozi im do 3 lat za kratami.
 

W ręce policjantów pełniących służbę na terenie Świętochłowic wpadło dwóch mężczyzn z narkotykami. Obaj mężczyźni zlekceważyli aktualne obostrzenia, nie mając zasłoniętych ust i nosa. W trakcie patrolowania ulicy Granicznej mundurowi zauważyli mężczyznę bez maseczki na twarzy. 19-latek w trakcie czynności mundurowych zachowywał się nerwowo i był pobudzony. Stróże prawa postanowili to skontrolować. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód zachowania świętochłowiczanina. Okazało się, że w saszetce przewieszonej przez ramie ukrywał woreczek z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Jego rówieśnik wpadł na ulicy Barlickiego. W trakcie policyjnych czynności mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany i trzęsły mu się ręce. Choć próbował stwarzać pozory, że nie ma nic na sumieniu, doświadczeni policjanci nie dali się jednak zwieść. Stróże prawa znaleźli przy mieszkańcu Świętochłowic amfetaminę. Mężczyzna ukrywał zwitek foli z białą substancją w portfelu. Na obu mężczyzn nałożono mandat karny za popełnione wykroczenie. Tego samego dnia usłyszeli także zarzut posiadania narkotyków. Grozi do 3 lat więzienia.

Komentarze (7)    dodaj »

 • Jarek

  A ja jestem zadowolony lepiej niech łapią takich niz spać na nieużytkach . Mysle ze dajmy czasu i dilerzy też wleca

 • Jarek

  A ja jestem zadowolony lepiej niech łapią takich niz spać na nieużytkach . Mysle ze dajmy czasu i dilerzy też wleca

 • Pati

  No jakby nie było narzekanie musi byc. Co za ludzie

 • Dziwne

  Z tego wynika że w Swionach masa narkomanów a może policja ponosi też tu winę Nigdy jakoś nie złapali dilera tylko samych biedaków że zwitkiem

 • zatroskany obywafel

  Statystyki kolego, statystyki!!! Jak zatrzymają prawdziwego dilera to nie będzie małolatów ze zwitkiem i na czym nabije się statystyki? A tak łapią sobie regularnie użytkowników, nie których po kilka razy. A że nie ma to nic wspólnego ze zwalczaniem przestępczości? Ważne że są awanse, a tłuszcza się cieszy. I tak dziwne, że nikt jeszcze nie zwyzywał Cię pod komentarzem od ćpuna co broni innych ćpunów.

 • Tedi

  Masz dzieci to pilnuj zeby nie weszli w to g srodowisko

 • Dziwne

  Oby tylko statystyki a nie coś gorszego Jak mieć zaufanie do policji ,która każdego dnia łapie kogoś z marychą czy amfą ale nie potrafi dotrzeć do dilerów ? Przecież ci złapani gdzieś to kupują i tak trudno to sprawdzić ?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również