Wiadomości z Świętochłowic

Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka - komentują Paweł i Łukasz Golec

  • Dodano: 2020-08-24 08:00, aktualizacja: 2020-08-24 07:58

Prezentujemy kolejne materiały filmowe z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”.

Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentują Paweł i Łukasz Golec - liderzy grupy muzycznej Golec uOrkiestra. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” - to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Niebezpieczne zachowania na drodze komentują tym razem bracia Golcowie. Komentują dwie sytuacje, kiedy to jeden z kierowców jedzie autostradą "pod prąd', natomiast drugi, podczas wyprzedzania, nie spojrzał w lusterka i doprowadził do groźnej kolizji. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

PIERWSZY FILM

DRUGI FILM

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również