Wiadomości z Świętochłowic

Przed nami III Bal Charytatywny Prezydenta Miasta Świętochłowice!

  • Dodano: 2024-01-10 08:30, aktualizacja: 2024-01-10 08:46

Prezydent Świętochłowic zaprasza wszystkich na parkiet! Już 10 lutego, w Centrum Kultury Śląskiej odbędzie się III. edycja Balu Charytatywnego. Co w programie? Sprawdźcie!

Czas ruszyć na parkiet!

Daniel Beger po raz 3. zaprasza mieszkańców miasta na Bal Charytatywny, który odbędzie się 10 lutego o 20:00 w Centrum Kultury Śląskiej – w ostatnią sobotę karnawału. W programie wydarzenia przewidziano aukcje charytatywne oraz pokazy specjalne. O oprawę muzyczną balu zadba Adam Gruca.

Jak poinformował prezydent, cały dochód z tegorocznego Balu Charytatywnego zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego dla świętochłowickiego szpitala.

- Jak co roku nie zabraknie wyśmienitej muzyki, doskonałego jedzenia oraz atrakcyjnych pokazów - a podczas wspólnej zabawy będziemy zbierać środki na zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla ZOZ Świętochłowice - mówi prezydent Daniel Beger.

Opłata za udział w balu wynosi 280 zł od osoby. Chęć udziału w balu bądź przekazania przedmiotów na licytacje należy zgłosić w Centrum Kultury Śląskiej lub pod numerem telefonu: 500 017 369.

To już 3. edycja

Miasto Świętochłowice już po raz 3. organizuje Bal Charytatywny Prezydenta Miasta. Co roku zgromadzone środki przekazywano na inny cel. Wsparto już działalność Hospicjum Cordis oraz leczenie Igora Duszy. Mieszkańcy skutecznie łączą dobrą zabawę z pomaganiem i bardzo chętnie biorą udział w wydarzeniu. Z pewnością podobnie będzie również w tym roku!

Przed nami III Bal Charytatywny Prezydenta Miasta Świętochłowice!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również