Wiadomości z Świętochłowic

Publikujemy wizerunek sprawcy kradzieży konsoli gier wideo

  • Dodano: 2021-10-22 06:15, aktualizacja: 2021-10-22 06:32

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawcy kradzieży konsoli gier wideo.

Do zdarzenia doszło 29 września br. w jednym ze sklepów na terenie Świętochłowic. Publikujemy wizerunek mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa. Świętochłowicka Policja liczy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Jeżeli rozpoznajesz go, zadzwoń!

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży konsoli gier wideo przez nieznanego mężczyznę. Do zdarzenia doszło 29 września 2021 roku w jednym ze sklepów na terenie Świętochłowic. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Hehe

    Takie zdjęcie, że pewnia sam się nie rozpozna. Brawo Wy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.