Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Raport o stanie gminy Świętochłowice za 2019 rok. Miasto zaprasza na debatę

  • Dodano: 2020-06-17 07:15, aktualizacja: 2020-06-17 08:52

Podczas XXVIII sesji Rady Miejskiej w Świętochłowicach (23 czerwca 2020 r.) odbędzie się debata nad Raportem o stanie gminy Świętochłowice za 2019 rok. Będą mogli w niej wziąć udział radni Rady Miejskiej oraz mieszkańcy Świętochłowic, którzy złożą Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Świętochłowicach pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób (warunek ten wynika z Ustawy o samorządzie gminnym z 8 marca 1990 roku - art. 28aa pkt 7).

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniach 17 – 22 czerwca 2020 roku (ostatni dzień roboczy Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, przed dniem sesji Rady Miejskiej) w Kancelarii Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, ul. Katowicka 54, pokój nr 110, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Zgłoszenia należy dostarczyć na specjalnie przygotowanym druku, który można pobrać pod tym linkiem.

Warunkiem koniecznym jest wypełnienie i dostarczenie również "Zgody na publlikację wizerunku osoby dorosłej" dostępnej pod tym linkiem.

Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu w debacie nad Raportem o stanie gminy Świętochłowice za rok 2019 według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady Miejskiej zgłoszenia.

Przewidziane jest wystąpienie maksymalnie 15 mieszkańców (warunek ten wynika także z Ustawy o samorządzie gminnym z 8 marca 1990 roku - art. 28aa pkt 8), a o możliwości zabrania głosu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy debaty mają prawo do jednokrotnego wystąpienia, bez ograniczenia czasowego. 

Raport o stanie gminy Świętochłowice za 2019 rok - zapoznaj się z treścią raportu.


http://www.swietochlowice.pl/

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    198 stron?:D

  • Dzierzgoń'SKY

    Raport o stanie Gminy.punkt 1 i ostatni:Tak źle jeszcze nie było.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.