Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Rozpoczął się drugi etap modernizacji przejazdów tramwajowych w dzielnicy Zgoda

  • Dodano: 2019-11-27 08:30, aktualizacja: 2020-01-24 14:41

Rozpoczął się drugi etap modernizacji przejazdów tramwajowych na rondzie im. św. Jana Pawła II w dzielnicy Zgoda. Obecnie remontowany jest fragment jezdni na ulicy Wojska Polskiego bliżej Centrum Świętochłowic. Z ronda nie ma możliwości zjazdu w kierunku Centrum na ul. Wojska Polskiego.

Aby dostać się do Centrum i dalej do Chorzowa należy skorzystać z bocznej drogi omijającej rondo prowadzącej bezpośrednio z ulicy Śląskiej do ulicy Wojska Polskiego. Z ulicy Metalowców i Wojska Polskiego objazd poprowadzony jest przez rondo przy Parku Handlowym Zgoda.

Sytuacja ta spowodowana jest rozpoczęciem prac związanych z awaryjnym remontem przejazdów tramwajowych znajdujących się w ciągu ul. Śląskiej i ul. Wojska Polskiego w rejonie ronda im. św. Jana Pawła II w Świętochłowicach. W pierwszym etapie zostanie wyremontowany przejazd przez ul. Śląską wraz z peronem, natomiast etap drugi i trzeci będzie obejmował prace remontowe przejazdów przez ul. Wojska Polskiego.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Ze Świon

    Awaryjny remont torowiska chyba robią przy hucie pokój na Kaufhausie, a tu to chyba tylko przy okazji zatrzymanego ruchu tramwajów. Te płyty co tam były to około dwa miesiące temu poprawili to nie było tragedii, są gorsze przejazdy. Ruch na drugi etap był zmieniony już w poniedziałek po 18.00. Jak napiszą o trzecim etapie to już przejazd będzie dawno przejezdny.

  • Yo

    Awaryjny remont? Bez jaj, tam juz nie dało się przejechać, dziury głębokie na 20 cm. Wczoraj jechałem, kładą betonowe płyty więc jest nadzieja że zostanie to zrobione porządnie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.