Wiadomości z Świętochłowic

Ruszają wiosenne spotkania z mieszkańcami

 • Dodano: 2022-04-27 08:00, aktualizacja: 2022-04-27 08:12

Prezydent Miasta Daniel Beger zaprasza na wiosenną edycję spotkań z mieszkańcami w poszczególnych dzielnicach.

Pierwszy spotkanie odbędzie się 10 maja o godz. 17:30 w dzielnicy Lipiny (Centrum Kultury Śląskiej “Grota”) przy ulicy Chorzowskiej. Spotkania przewidziano na wtorki i czwartki w miesiącu maju.

Ruszają wiosenne spotkania z mieszkańcami

Komentarze (11)    dodaj »

 • Karlus ze Hugobergu

  Chopie,Beger a co je ze Hugobergym twojom "wizytówką "ochrony natury i środowiska hehe ,wykarcziwali poranoście hektarow bez zgody społeszeństwa.Trzeba by ten teren na nowi zrewitalizować i zrobić nowe nasadzenia.Ale ty chopie ze kongresowki niy poradzsz nawet ryla we do paci chycić!! Pacz sie lepi stracić!!!

 • Pytanie

  A tak z innej beczki.. Czy ktoś wie co powstaje na miejscu byłego Tesco? (Piaśniki) :)

 • Świętochłowiczanka

  I co na tych spotkaniach Prezydent powie? Jak nasze miasto upada każdego dnia? Wszędzie syf, brud i ubóstwo. Takiej prezydentury świat nie widział żeby przez 3 lata nic nie zrobić !!!!!!! A co gorsze to co było zepsuć.Młodzi uciekaja gdzie pieprz rośnie. I niech nie opowiada ze miasto przejął zadłuzone, może i tak ale to nie tłumaczy ich zarobków i premii i niby wymyślonych funkcji dla swoich , aby dac zarobić.Jaka propozycję ma dla młodych, dla dzieci? Rozwalający się Plac Zabaw na Skałce?

 • Agnieszka

  Ostatnie co by mi przyszło na myśl to spotkać się z tym.... Kolejny cykl (cyrk) obietnic i zapewnień, nic nie wartych jak cała ta jego kadencja.

 • ZZ

  Najlepsze co mogło się trafić dla Świętochłowic to wygrana Bergera i usunięcia od władzy Kostemskiego, który doprowadził miasto do zapaści finansowej. Teraz odbudowujemy powoli do miasto do przodu. Widać przynajmniej światełko w tunelu, które daje nadzieje na lepsze jutro. DELFIN ODDAJ MIESZKANCOM SWION 100 MILIONOW ZLODZIEJU

 • Waldek

  Tłumów na spotkaniach z mieszkańcami nie należy się spodziewać. Większość czeka na koniec kadencji tego pana i jego kolegów. Trzeba też pomyśle o zmianie w Radzie Miejskiej.

 • Benio

  Czyli kapania wyborcza idzie pełną parą! Teraz będzie bajerowanie, obiecywanie i opowiadanie bajek a potem środkowy palec. Sądzę że już nikt nie da się nabrać na te opowieści. Nadchodzi czas na zmiany tej bandy darmozjadów z towarzystwa wzajemnej adoracji.

 • Fińskie domki

  Jak to teraz będzie bajerowanie? Jest cały czas od początku kadencji. Wyjątkowo nie udana prezydentura. Takiego figuranta jeszcze nie było. Dyletant, który postawił parę ławek i zrobił remont kawałka drogi. Jedyny sensowny projekt jaki niby ma być realizowany to remont ulicy przemysłowej z połączeniem z DTS. Ale to też pewnie ruszy przed samymi wyborami. Prawda hambergerze jeden?

 • Anna

  fińskie domki widzę że bardzo tęsknisz za poprzednikiem ale jak to mówią czesi to sem nie wruti hahaha

 • Fińskie domki

  Nie tęsknię. Chodzi o to że ten dyletant zrobił z tego kampanie wyborczą. Nie przepadam za delfinkiem ale pomysł, aby stare dziadostwo rozebrać a teren oddać pod nową inwestycję byłby z pewnością lepszy nieprawdaż?

 • jprd

  A żona.... powiesiła karmnikiTAAAADAM

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również