Wiadomości z Świętochłowic

Ruszyło głosowanie w Budżecie Obywatelskim!

 • Dodano: 2022-09-05 09:15

W poniedziałek 5 września rozpoczęło się głosowanie na zakwalifikowane w budżecie projekty. Każdy mieszkaniec Świętochłowic ma możliwość oddania głosu do 18 września.

Można już oddać swój głos w Świętochłowickim Budżecie Obywatelskim

Mieszkaniec dysponuje dwoma głosami, z czego jeden głos może oddać na zadanie inwestycyjne i jeden na zadanie społeczne. Głosy zbierane są na papierowych kartach do głosowania w Urzędzie Miejskim lub poprzez formularz elektroniczny na stronie www.twoje.swietochlowice.pl.

- Serdecznie zachęcamy do elektronicznego głosowania w Świętochłowickim Budżecie Obywatelskim. Większość wniosków także została złożona poprzez platformę internetową, co nas bardzo cieszy. Specjalnie przygotowana strona www umożliwia każdemu nie tylko oddanie głosu, ale przyjrzenie się każdemu projektowi, przypomnienie sobie zasad działania budżetu czy sprawdzenie harmonogramu jego funkcjonowania – mówią pracownicy Kancelarii Rady Miejskiej.

Pełną informację nt. każdego z zadań zobaczyć można na stronie www.twoje.swietochlowice.pl.

Komentarze (5)    dodaj »

 • Endriu

  Z wszystkich zgłoszonych projektów najciekawszy jest remont [...]zy. I na niego zagłosuje.

 • Janek

  A prezydentowi marzy się żużel dla podtrzymania swojego wizerunku. To jeden z najdroższych sportów. Będzie tor, będzie szkółka i drogie utrzymanie obiektu. To się nazywa oszczędne myślenie.

 • hmmm

  Tężnie super pomysłem, aleeee kto to będzie utrzymywać? Czy ludzie sobie zdają sprawę jaka to jest kasa? Nas nie stać na naprawę fontanny, a tu chce się tężnię stawiać?

 • Mieszkaniec

  A stadion bez drużyny :O???

 • Miś

  Stadion/speedway bez drużyny, budowa od podstaw pełnowymiarowe boisko bez drużyny w mieście biedy i patoli a gdzie cyrk?Aaaa na ul.Kpatowickiej 54

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również