Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Siatkówka, zwiedzanie i dużo dobrej zabawy!

  • Dodano: 2018-08-02 07:45, aktualizacja: 2018-08-02 08:03

Treningi, zwiedzanie i dużo dobrej zabawy to wszystko czekało na młodych siatkarzy z Szkoły Podstawowej nr 2. Od kilku lat w placówce funkcjonują klasy sportowe o profilu siatkówka. Tego lata uczniowie po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w letnim obozie siatkarskim, który zorganizowany został przez dyrektora szkoły i trenera, pana Marka Reicha.

- Jestem bardzo zadowolony z moich podopiecznych, wykazali się dużą motywacją i zdyscyplinowaniem, wykonali kawał dobrej, sportowej roboty – chwalił młodych siatkarzy Marek Reich.

Na bazę wybrano ośrodek sportowy w Nowej Rudzie. Przez dziesięć dni młodzi sportowcy wylewali siódme poty, uczestnicząc w treningach na hali, stadionie i boiskach do siatkówki plażowej. Nie było czasu na nudę, dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu, przed i po południu młodzi sportowcy trenowali na hali, a po kolacji codziennie korzystali z krytej pływalni ośrodka. Uczniowie wspięli się także na górującą nad Nową Rudą Górę Wszystkich Świętych. Mieli także okazję zobaczyć Park Narodowy Gór Stołowych. Podczas całodziennej wycieczki weszli na Szczeliniec i błądzili w labiryncie Błędnych Skał. 

- Obóz był świetny, chętnie zostalibyśmy jeszcze kilka dni dłużej! - podkreślali zgodnie uczestnicy obozu.

Siatkówka, zwiedzanie i dużo dobrej zabawy!

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.