Wiadomości z Świętochłowic

SP nr 17 w Świętochłowicach dzieli się dobrem na święta!

  • Dodano: 2021-04-07 06:15, aktualizacja: 2021-04-07 06:29

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 zorganizowali akcję „Święta Wielkanocne – dzielmy się dobrem”.

Celem akcji było okazanie życzliwości osobom w trudnej sytuacji. Zadanie uczniów polegało na przygotowaniu kartek lub ozdób świątecznych dla podopiecznych Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Przystań”. Odzew ze strony uczniów był jednak tak duży, że część z prac trafiła również do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Złota jesień” w Świętochłowicach.

Uczniowie i nauczyciele SP 17 otrzymali od pracowników Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Przystań” podziękowania:

Dziękujemy Pracownikom i Uczniom Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka w Świętochłowicach za obdarowanie nas ślicznymi kartkami, świecznikami oraz innymi ozdobami wielkanocnymi. Bardzo miła niespodzianka.

Również podopieczni Domu Pomocy Społecznej „Złota jesień” w Świętochłowicach nie żałowali miłych słów wdzięczności:

Bardzo dziękujemy za piękne ozdoby, życzymy zdrowych i bezpiecznych Świąt. Mieszkańcy Złotej Jesieni.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wdzięczny

    Brawo dzieciaki i nauczyciele tej szkoły

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.