Wiadomości z Świętochłowic

Sportowy Dzień Dziecka z Akademią Piłkarską Tygryski

  • Dodano: 2019-06-03 10:45

W dniach 1-2 czerwca na świętochłowickiej Skałce odbyły się obchody Dnia Dziecka. Pierwszy dzień był o charakterze kulturalnym, drugi zaś na sportowo.

1 czerwca na dzieci czekało wiele atrakcji: występy artystyczne, gry i zabawy, karaoke, malowanie buziek i dmuchańce. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach swoją pracę zaprezentowały służby: Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna oraz WOPR. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała kiermasz książek oraz warsztaty z przygotowania zakładek. Zobaczcie relację z tego dnia!

Drugiego dnia najmłodsi mieszkańcy Świętochłowic mieli okazję poczuć sportową rywalizację podczas obchodów Sportowego Dnia Dziecka na Orliku wraz z Akademią Piłkarską Tygryski. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, wśród których były: tatuaże, zawody sprawnościowe z nagrodami, mecze piłki nożnej czy ogólne zabawy dla małych i dużych.

Kolejny wspaniały dzień za nami i kolejna wspaniała impreza dla dzieci. Tym razem na Orliku bawiliśmy się na sportowo razem z Akademią Piłkarską Tygryski oraz Stowarzyszeniem Przyjazne Świętochłowice. Były zabawy sportowe, konkursy z nagrodami, piniata ze słodyczami i wiele, wiele innych atrakcji. Cieszę się bardzo, że frekwencja dopisała i kolejny raz mogliśmy sprawić, że dzieci miały taki wspaniały dzień - napisał prezydent Daniel Beger.

Obydwie imprezy przyciągnęły na świętochłowicką Skałkę wielu mieszkańców wraz z dziećmi.

To był fantastyczny Sportowy Dzień Dziecka na Skałce. Mamy nadzieje, że na długo zapadnie Wam w Sercu Nasze Dzieci. Dziękujemy, że spędziliście go z nami! - możemy przeczytać na stronie Akademii Piłkarskiej Tygryski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Sportowy Dzień Dziecka z Akademią Piłkarską Tygryski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również