Wiadomości z Świętochłowic

Spotkanie informacyjne w temacie Stawu Kalina

 • Dodano: 2021-05-14 06:15, aktualizacja: 2021-05-14 06:18

Prezydent Miasta Świętochłowice Daniel Beger oraz przedstawicie firm REMEA i Menard wraz z inżynierem kontraktu zapraszają na spotkanie informacyjne w celu przedstawienie bieżącej sytuacji oraz dalszych prac na terenie Stawu Kalina.

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego i może zostać ograniczona liczba osób biorących w nim udział.

Pierwsze 30 osób, które klikną “Wezmę udział” w wydarzeniu na Facebooku ma zapewnione miejsce w spotkaniu.

Komentarze (8)    dodaj »

 • karlus ze Hugobergu

  Chciołech tam na ty info tref wdepnońć ale skuli Corony mjeli ino plac ino do "swojich".Minyło pora dni ale jakoś niyma sam żodny nowy wiadomości co tam na tym trefie łobgadywali.No pisaki i grazipiorki kiedy weźniecie sie do roboty i zdocie relacjo ze tego trefu abo zaś tymat "śmiatkym pod tepich".Niyma wos Gańba.

 • Dziwne

  Nie taniej Kalinę zasypać ? To nie woda tylko cała tablica Mendelejewa z truciznami i fenolami w większości Ktoś uparł się zrobić z tego kurort Należało to zasypać i zalesić jak hałdę obok No cóż mnożenie kosztów od 20 lat komuś się opłaca Przecież już pani prezydent czyściła Kalinę glonami kalifornijskimi ! Ile już wydano na Kalinę i ile jeszcze wydamy ?

 • karlus ze Hugobergu

  dziwny dziwaku-nie wypisuj [...]ów ,najlepiej zasypać może i zabetonować i nie widzieć problemu ale ten problem nadal jest tylko zasypany.Tak mówisz i myślisz jak dzieci w piaskownicy,wykopać dziurę na[...] i zaklepać.To co nasi "dziadkowie i ojcowie"nawarzyli za to nasze pokolenie jest teraz odpowiedzialne ,czy chcemy to zdewastowane środowisko zostawić w spadku naszym dziecion i wnukom.Za błędy naszych dziadków i rodziców musimy teraz słono zapłacić innej drogi niema.

 • karlus ze Hugobergu

  Przeszło 100 lat istneje już ta hołda kero zasyfio nom tyn mały Hajmat wele Hugobergu.Przeszło 30 lot momy już łod zmiany ustroju we polsce a tukej jak śmierdziało tak i sali śmierdzi. Stow "Kalina" to synonim nie dbania o ochrona środowiska, znieczulica magistratu jest porażająca choć do UM od stawu poraset metrow nic sie niy robi.Byrgemajstry bymbniom łod 10-tkw lot że coś sie robi ale prowda je tako jako momy syfu cołko kupa a końca niy widać!!!

 • mieszkaniec

  kalina i kalina ile jeszcze tego tematu ? czy na świonach nie ma nic bardziej interesującego? już dawno mieli ten syf zasypać

 • karlus ze Hugobergu

  fest trza mjeć nawalone pod deklym szkryflajonc take gupoty!

 • PAMIETAMY

  TO PEWNIKIEM DELFIN WYSTAPI W GAJERZE PO SWOIM STARYM Z PZPR , A BARBI WYSTAPI W GUMAKIACH NA SRODKU TEGO BAJORA CO TO JE 8 LAT CZYSCILI ....

 • karlus ze Hugobergu

  no to zech je fest ciekow co nom tam te lebry zas pedzom abo bydom nom juzas rzic truc i flei pociskac.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również