Wiadomości z Świętochłowic

"Strefa Sportu Ustronie" w Świętochłowicach już powstaje

 • Dodano: 2024-04-10 07:30, aktualizacja: 2024-04-10 07:52

Jeden z wygranych projektów Budżetu Obywatelskiego pod nazwą "Strefa Sportu Ustronie" właśnie będzie realizowany. W ubiegłym tygodniu w urzędzie miejskim odbyło się podpisanie umowy z wykonawcą prac.

Projekt "Strefa Sportu Ustronie" w realizacji

Dzięki wysiłkom społeczników – w tym inicjatora Pana Roberta – zaangażowanych w Budżet Obywatelski – takie projekty jak ten mogą być tworzone. To inwestycje, które spełniają realne potrzeby mieszkańców.

W ramach inwestycji na osiedlu “Korea” powstanie boisko wielofunkcyjne, pole do gry w boule, boisko do badmintona czy strefa do gry w ping-ponga.

Firmą realizującą projekt będzie firma Grumix, która wykonała niedawno w Świętochłowicach inwestycję budowy boisk przy ZSO na ulicy Sudeckiej.

- Już za chwilę teren przy ulicy Chopina zamieni się w plac budowy po to, by w dwa miesiące spełnić oczekiwania mieszkańców, którzy głosowali na ten projekt – nie kryje zadowolenia Prezydent Miasta Świętochłowice, Daniel Beger.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Obiektywny.

  Najlepiej to ciągle biadolić .

 • gracz boule

  Wiadomix. Plac do gry w boule to najważniejsza rzecz dla mieszkańców. Na świonach co druga osoba to gra w boule, a reprezentacja Polski w boule składa się głównie z mieszkańców naszego miasta.

 • P.B.rśl

  No, macie prezydenta z prawdziwego zdarzenia. Tylko pozazdrościć.

 • Robi

  Fandzolisz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również