Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowiccy uczniowie zaprezentowali się w Klubie Podróżników "Namaste"

  • Dodano: 2021-10-29 06:15, aktualizacja: 2021-10-29 06:34

Tradycją wypraw w ramach projektu „Kochanowski w Azji” jest organizowanie pokazów zdjęć i prelekcji, podczas których uczestnicy szkolnych wypraw opowiadają o swoich przygodach.

Nie inaczej stało się po tegorocznej wyprawie do Gruzji. W katowickim Klubie Podróżników „Namaste” młodzi świętochłowiczanie zaprezentowali piękne zdjęcia oraz w barwny i ciekawy sposób opowiedzieli o gruzińskiej przygodzie.

Wyprawa, którą zorganizowała świętochłowicka Szkoła Podstawowa nr 2, we współpracy z I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego, odbyła się w lipcu i trwała dwa tygodnie. Honorowo patronował jej Prezydent Miasta Świętochłowice – Daniel Beger. Gruzińskim opowieściom w „Namaste” przysługiwali się rodzice, przyjaciele, a także Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty – Dorota Leszczyńska oraz Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Świętochłowice – Sławomir Pośpiech.

Po zakończonej prezentacji wszyscy zgodnie stwierdzili, że zazdroszczą młodym ludziom wspaniałych wrażeń.

Świetna prezentacja, to był fantastycznie spędzony wieczór – dało się słyszeć w klubowych kuluarach. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku pandemia pozwoli nam na zrealizowanie naszej wciąż odkładanej wyprawy na Sri Lankę – mówi współorganizatorka wypraw, pani Anna Żurek. Każda podróż to wielka przygoda, ale też wielka nauka, warto ruszyć w świat z SP 2 i Kochanem – dodaje.

Komentarze (1)    dodaj »

  • podroznik

    DELFIN KOSTEMPSKI NIECH OPOWIE O SWOICH PODROZACH ZA PIENIADZE MIESZKANCOW ..( LONDYN , RIO ,PARIS )

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.