Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: 26 - latek złamał nogę swojemu ojcu podczas awantury

  • Dodano: 2019-07-04 09:00

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Świętochłowic.

Mężczyzna podczas awantury rodzinnej zaatakował swojego ojca. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia


Patrol świętochłowickiej prewencji został skierowany przez oficera dyżurnego na pilną interwencję dotyczącą bójki pomiędzy ojcem a synem. Po przybyciu na miejsce policjanci znaleźli leżącego na ziemi z otwartym złamaniem nogi 56-letniego mieszkańca miasta. Stróże prawa, z uwagi na stan mężczyzny, nie byli w stanie uzyskać od niego żadnych informacji.

Policjanci bardzo szybko ustalili świadków zdarzenia

Po udzieleniu świętochłowiczaninowi pomocy przedmedycznej i przekazaniu go zespołowi pogotowia, mundurowi pojechali do jednego z mieszkań w dzielnicy Lipiny. Tam zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała, którym okazał się być 26-letni syn poszkodowanego. Mundurowi ustalili, że w trakcie kłótni, która przerodziła się w awanturę, zatrzymany uderzył ojca kłodą drewna, przez co doznał on poważnego urazu nogi. 26-latek spędził noc w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt. Grożą mu nawet 3 lata więzienia. 

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • jorg

    Naturalna selekcja

  • Piotr

    Pobili się dwaj ogórki hihi

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.