Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: 26 - latek złamał nogę swojemu ojcu podczas awantury

  • Dodano: 2019-07-04 09:00

Świętochłowiccy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Świętochłowic.

Mężczyzna podczas awantury rodzinnej zaatakował swojego ojca. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia


Patrol świętochłowickiej prewencji został skierowany przez oficera dyżurnego na pilną interwencję dotyczącą bójki pomiędzy ojcem a synem. Po przybyciu na miejsce policjanci znaleźli leżącego na ziemi z otwartym złamaniem nogi 56-letniego mieszkańca miasta. Stróże prawa, z uwagi na stan mężczyzny, nie byli w stanie uzyskać od niego żadnych informacji.

Policjanci bardzo szybko ustalili świadków zdarzenia

Po udzieleniu świętochłowiczaninowi pomocy przedmedycznej i przekazaniu go zespołowi pogotowia, mundurowi pojechali do jednego z mieszkań w dzielnicy Lipiny. Tam zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała, którym okazał się być 26-letni syn poszkodowanego. Mundurowi ustalili, że w trakcie kłótni, która przerodziła się w awanturę, zatrzymany uderzył ojca kłodą drewna, przez co doznał on poważnego urazu nogi. 26-latek spędził noc w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt. Grożą mu nawet 3 lata więzienia. 

Komentarze (2)    dodaj »

  • jorg

    Naturalna selekcja

  • Piotr

    Pobili się dwaj ogórki hihi

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również