Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Pięć osób zatrzymanych za posiadanie narkotyków!

  • Dodano: 2024-03-15 12:15

Walka z przestępczością narkotykową to jeden z priorytetów dla policjantów tutejszej jednostki. Od niedzieli mundurowi zatrzymali kolejne pięć osób w związku z posiadaniem przez nich substancji zabronionych. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat więzienia.

Kolejne narkotyki w Świętochłowicach

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach sukcesywnie zwalczają przestępczość narkotykową. Wyeliminowanie substancji niedozwolonych z ulic miasta to jeden z priorytetów dla policjantów tutejszej jednostki.

W niedzielę w ręce mundurowych wpadł 23-letni mieszkaniec Chorzowa oraz 35-letnia mieszkanka Świętochłowic. W kolejnych dniach stróże prawa zatrzymali 3 mężczyzn w wieku od 30 do 41 lat. U wszystkich podczas czynności policjanci ujawnili przy nich substancję proszkową koloru białego. Badanie narkotesterem wykazalo, że podejrzana substancja to amfetamina. Łącznie policjanci przejęli blisko 60 działek dilerskich tego narkotyku. Zatrzymane osoby usłyszały zarzuty posiadania zabronionych substancji. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również