Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowicka drogówka przeprowadziła działania "Odpady"

  • Dodano: 2019-06-26 09:00

Policjanci z świętochłowickiej drogówki sprawdzali ładunki przewożone przez ciężarówki podczas działań pn. „ODPADY”.

Wspomagali ich śledczy miejscowej komendy oraz policjanci gliwickiej autostradówki

Celem działań było wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów, które nieprawidłowo transportują odpady na terenie miasta. Mundurowi zwrócili szczególną uwagę na przewożenie ładunków niedozwolonych i zagrażających środowisku.

Od wczesnych godzin porannych stróże prawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach wspólnie z policjantami z Referatu Do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz policjantami z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach, prowadzili działania pod kryptonimem „Odpady”

Mundurowi sprawdzali ciężarówki poruszające się po świętochłowickich drogach, kontrolując m.in. legalność przewożonych odpadów, które mogą zagrażać zdrowiu i życiu ludzkiemu oraz środowisku. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na sposób załadunku odpadów, a także na zgodność ich zawartości z posiadanymi dokumentami przewozowymi. Dokonywali również kontroli stanu technicznego ciężarówek. Podczas działań stróże prawa skontrolowali 5 pojazdów transportujących odpady przez teren naszego miasta, nie stwierdzono nieprawidłowości. Mundurowi zapowiadają, że tego typu działania prowadzone będą cyklicznie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Filip

    Śmieszne DTS non stop mijam auta że syfem na pace ale w Swionach tylko 5. Czy DTS przebiega przez Swiony?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również