Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowicka drogówka przeprowadziła działania "Odpady"

  • Dodano: 2019-06-26 09:00

Policjanci z świętochłowickiej drogówki sprawdzali ładunki przewożone przez ciężarówki podczas działań pn. „ODPADY”.

Wspomagali ich śledczy miejscowej komendy oraz policjanci gliwickiej autostradówki

Celem działań było wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów, które nieprawidłowo transportują odpady na terenie miasta. Mundurowi zwrócili szczególną uwagę na przewożenie ładunków niedozwolonych i zagrażających środowisku.

Od wczesnych godzin porannych stróże prawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach wspólnie z policjantami z Referatu Do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz policjantami z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach, prowadzili działania pod kryptonimem „Odpady”

Mundurowi sprawdzali ciężarówki poruszające się po świętochłowickich drogach, kontrolując m.in. legalność przewożonych odpadów, które mogą zagrażać zdrowiu i życiu ludzkiemu oraz środowisku. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na sposób załadunku odpadów, a także na zgodność ich zawartości z posiadanymi dokumentami przewozowymi. Dokonywali również kontroli stanu technicznego ciężarówek. Podczas działań stróże prawa skontrolowali 5 pojazdów transportujących odpady przez teren naszego miasta, nie stwierdzono nieprawidłowości. Mundurowi zapowiadają, że tego typu działania prowadzone będą cyklicznie.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Filip

    Śmieszne DTS non stop mijam auta że syfem na pace ale w Swionach tylko 5. Czy DTS przebiega przez Swiony?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.