Wiadomości z Świętochłowic

Ukradł wózek dziecięcy. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-06-09 06:15, aktualizacja: 2021-06-09 08:06

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawcy kradzieży wózka dziecięcego. Do zdarzenia doszło 20 maja br. w Świętochłowicach przy ulicy Słonecznej. Publikujemy wizerunek mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz go, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 20 maja 2021 roku w Świętochłowicach przy ulicy Słonecznej, gdzie nieznany mężczyzna ukradł wózek dziecięcy marki JOIE koloru fioletowego. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Rysopis mężczyzny:

  • czapka z daszkiem koloru niebieskiego,
  • bluza z długim rękawem koloru szarego,
  • spodnie długie dresowe koloru czarnego,
  • buty typu sportowego koloru czarnego z lamówką z boku podeszwy koloru białego.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również