Wiadomości z Świętochłowic

Ukradł wózek dziecięcy. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2021-06-09 06:15, aktualizacja: 2021-06-09 08:06

Śledczy ze świętochłowickiej Policji poszukują sprawcy kradzieży wózka dziecięcego. Do zdarzenia doszło 20 maja br. w Świętochłowicach przy ulicy Słonecznej. Publikujemy wizerunek mężczyzny, który podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeżeli rozpoznajesz go, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KMP w Świętochłowicach.

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie kradzieży mienia. Do zdarzenia doszło 20 maja 2021 roku w Świętochłowicach przy ulicy Słonecznej, gdzie nieznany mężczyzna ukradł wózek dziecięcy marki JOIE koloru fioletowego. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej osoby.

Rysopis mężczyzny:

  • czapka z daszkiem koloru niebieskiego,
  • bluza z długim rękawem koloru szarego,
  • spodnie długie dresowe koloru czarnego,
  • buty typu sportowego koloru czarnego z lamówką z boku podeszwy koloru białego.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.