Wiadomości z Świętochłowic

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Żołnierskiej

 • Dodano: 2022-12-28 06:00, aktualizacja: 2022-12-28 06:11

Od dnia 28 grudnia br. w związku z zakończeniem prac związanych z budową budynku restauracyjnego w rejonie ulicy Żołnierskiej w Świętochłowicach, zostaje zmieniony sposób organizacji ruchu.

W dniu 28 grudnia zostaje zmieniona organizacja ruchu pojazdów na ulicy Żołnierskiej

Zmiana wynika z zakończenia prac budowlanych i oddania do użytku budynku restauracji KFC, umiejscowionej naprzeciwko istniejącej już restauracji MAX BURGERS.

W okolicy nowo wybudowanej restauracji powstał zjazd publiczny, łączący teren restauracji z ulicą Żołnierską. Wjazd do restauracji jest zaplanowany dla kierunku jazdy w stronę Chorzowa a wyjazd z terenu restauracji wyłącznie w prawo, w tym samym kierunku.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Oburzonyw WYBORCA

  A mnie to zastanawia czemu na ul Chorzowskiej przy granicy z Rudą Śląską jakieś pół roku po skończeniu remontu torów nadal stoi tymczasowa sygnalizacja świetlna, choć droga jest gotowa i bez problemu mieszczą się na niej dwa auta. Czy to pomysł policji żeby w ten sposób dawać mandaty ludziom o 3 w nocy którzy nie chcą stać na pustej drodze i czekać 3 minuty aż się zmieni światło, czy po prostu jest to zwykły świętochłowicki dom publiczny zwany potocznie wydziałem inwestycji tego żałosnego urzędu miejskiego?

 • nocny kierowca

  do tego prawie wszystkie sygnalizacje właczone w nocy... mozna OHu,ec

 • gość

  a jak tam skrzyżowajie pod maxem? dalej bez zebry i z ciągłom podwójną? ach ta bezradność władz w mieście, nawet prostej sprawy ich przerastają.

 • feee

  kolejne ŚMIECIOWE żarcie dla mało rozgarnietych

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również