Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

W ręce świętochłowickich kryminalnych wpadł 23-latek z marihuaną

  • Dodano: 2020-07-30 08:00, aktualizacja: 2020-07-30 06:53

W ręce świętochłowickich kryminalnych wpadł 23-latek z marihuaną. Mężczyzna ukrywał substancję psychotropową w kieszeni spodni. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Wkrótce o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy w miniony poniedziałek zatrzymali z narkotykami mieszkańca Będzina. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Chropaczów. Stróże prawa zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo przyspieszać i rozglądać się za siebie. Funkcjonariusze są bardzo wyczuleni na tego typu zachowania, w związku z czym postanowili go wylegitymować. Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania. 23-latek w kieszeni spodni miał schowany zwitek foli aluminiowej z zawartością suszu roślinnego koloru zielono-brunatnego. Przeprowadzone przez kryminalnych badanie wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wolny

    Po[...] kraj...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.