Wiadomości z Świętochłowic

W ręce świętochłowickich kryminalnych wpadł 23-latek z marihuaną

  • Dodano: 2020-07-30 08:00, aktualizacja: 2020-07-30 06:53

W ręce świętochłowickich kryminalnych wpadł 23-latek z marihuaną. Mężczyzna ukrywał substancję psychotropową w kieszeni spodni. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Wkrótce o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd

Kryminalni ze świętochłowickiej komendy w miniony poniedziałek zatrzymali z narkotykami mieszkańca Będzina. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Chropaczów. Stróże prawa zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo przyspieszać i rozglądać się za siebie. Funkcjonariusze są bardzo wyczuleni na tego typu zachowania, w związku z czym postanowili go wylegitymować. Już po chwili na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania. 23-latek w kieszeni spodni miał schowany zwitek foli aluminiowej z zawartością suszu roślinnego koloru zielono-brunatnego. Przeprowadzone przez kryminalnych badanie wykazało, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wolny

    Po[...] kraj...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.