Wiadomości z Świętochłowic

W środę odbędzie się pierwszy wiosenny livechat o Świętochłowicach. Tematem ekologia

  • Dodano: 2024-03-05 09:30

Już jutro odbędzie się pierwszy wiosenny livechat, podczas którego świętochłowiczanie będą mogli zadać dowolne pytanie dotyczące ekologii i środowiska naturalnego prezydentowi miasta. Pytania można wysyłać na adres mailowy rzecznika urzędu miasta lub zamieścić w komentarzu pod postem.

Pierwszy wiosenny live z Danielem Begerem

W środę 6 marca, o godzinie 18:00 mieszkańcy naszego miasta będą mogli zaspokoić swoją ciekawość i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ekologii i środowiska naturalnego w Świętochłowicach. Ruszają spotkania z cyklu "wszystko co chcielibyście wiedzieć o Miasto Świętochłowice, a nie mieliście okazji zapytać ", a jutrzejszy live będzie pierwszym tego typu wiosennym wydarzeniem.

– Wasze pytania już teraz możecie wpisać jako komentarze pod postem lub wysłać na adres rzecznik@swietochlowice.pl. Widzimy się w środę, a tymczasem proszę: podajcie to zaproszenie dalej – przekazał Daniel Beger w mediach społecznościowych.

Podczas kolejnych spotkań z cyklu "wszystko co chcielibyście wiedzieć o Miasto Świętochłowice, a nie mieliście okazji zapytać" mieszkańcy będą mogli poruszyć tematy związane m.in. ze sportem i rekreacją, inwestycjami i remontami, oświatą i edukacją oraz infrastrukturą drogową.


Czy wiecie już, co najbardziej Was nurtuje i o co chcecie zapytać?

Komentarze (3)    dodaj »

  • Zefel

    Temu panu już dziękujemy. Na koniec zniszczył Skałkę. Jak można było wpaść na taki kętrzyński pomysł i halę budować. Wycina wszędzie drzewa o które tak walczył. Jednak ludzie mają rację, że D.B.to klamczuszek pisowski.

  • Wyborca

    Widać, prezydent BEGER boi się spotkań z mieszkańcami. Przed wyborami za dużo by się mogło paść niewygodnych dla niego i jego kolegów pytań. A tak wybrani przygotują pytanka i będzie słodko i uroczo. My mieszkańcy wiemy jaka to ściema i podziękujemy już za 4 tygodnie. Wystarczy tej buty,arogancji i pychy.

  • voytek81

    Chyba pomyliłeś prezydentów - kostepmski czy jak mu tam dawno na szczęście nie zasiada na tym stanowisku i pewnie tak zostanie - ps z ciekawostek - wiem to tylko statystyka, ale za czasów kostemskiego czy jak mu tam nawet w "statystykach" Nasze Miasto bywało daleko z tylu - wiec polecam zainteresować się faktami na temat inwestycji i pozycji Naszego Miasta pośród innych gmin i porównać to z kadencjami poprzednika

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również