Wiadomości z Świętochłowic

Węże, pająki i inne zwierzęta egzotyczne w Centrum Kultury Śląskiej [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2019-03-31 21:00, aktualizacja: 2019-03-31 22:45

Za nami Giełda Zwierząt Egzotycznych Live Animals. W Centrum Kultury Śląskiej można było zobaczyć i nabyć węże, ptaszniki i inne pająki, a także gekony czy jaszczurki.

Organizowana w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach Giełda Terrarystyczna to największe i najważniejsze targi zwierząt egzotycznych w Polsce.

Na wystawę do Świętochłowic 31 marca przyjechali wystawcy z całego kraju. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a goście podziwiali różne okazy i gatunki węży, pająków (w tym ptaszniki), jaszczurek, gekonów, karaczanów i wielu innych zwierząt. Hodowcy mieli możliwość zaopatrzyć się w akcesoria terrarystyczne, pokarm dla zwierząt, rośliny, terraria i gadżety, m.in. koszulki, bluzy czy kubki. 

-Jako pierwsi zorganizowaliśmy Ogólnopolską Giełdę Gadów i Płazów w Świętochłowicach, była to pierwsza impreza tego typu w kraju. Od roku 2017 giełda wróciła do Świętochłowic i przyjęła się bardzo ciepło wśród środowiska terrarystycznego i nie tylko. Giełda będzie organizowana cyklicznie co około 3 miesiące w budynku Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach – mówią organizatorzy, firma Animals Live.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Ciwis

    Jeden wielki syf. Zwykłe dręczenie zwierząt, bo ktoś ma zwichniętą psychikę.

  • człowiek

    a jak ty masz nie wiem np psa i trzymasz go w domu to co? to też jest dręczenie zwierząt?

  • Kacper

    no ktoś na pewno, np. ty.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.