Wiadomości z Świętochłowic

Wszystkich Świętych – czasowa organizacja ruchu w Świętochłowicach

  • Dodano: 2023-10-27 11:45

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych - wzorem lat ubiegłych - 1 listopada planowane jest wprowadzenie tymczasowych ograniczeń w ruchu drogowym, w rejonie cmentarzy zlokalizowanych przy ul. Barlickiego, ul. Cmentarnej oraz ul. Szpitalnej, celem zapewnienia odpowiedniej komunikacji oraz bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego, w tym bezpiecznego poruszania się pieszych.

Wszystkich Świętych w Świętochłowicach

Planowane jest wprowadzenie zmian w zakresie:

  • ul. Barlickiego – wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się w obrębie cmentarza,
  • ul. Cmentarna – całkowicie wyłączony z ruchu zostanie fragment ul. Cmentarnej od skrzyżowania z ul. Polaka do bramy głównej cmentarza,
  • ul. Szpitalna – wprowadzony zostanie zakaz ruchu pojazdów na odcinku od ul. Polnej do ronda w rejonie ul. Wyzwolenia; na odcinku ul. Szpitalnej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Licealną i ul. Polną zostanie umieszczony znak “zakaz ruchu w obu kierunkach” z wyłączeniem pojazdów ZTM, natomiast na odcinku od ronda z ul. Wyzwolenia do skrzyżowania z ul. Licealną zostanie umieszczony znak “zakaz ruchu w obu kierunkach” z wyłączeniem pojazdów ZTM oraz dojazdu do ul. Licealnej i ul. Nastolatków.

Prosimy kierujących o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. - czytamy na stronie UM Świętochłowice.

Tymczasowa organizacja ruchu obowiązywać będzie: od dnia 31.10.2023 r. od godz. 22:00 do 02.11.2023 r. do godz. 6:00.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Jorguś

    A czy na Kościelnej będzie wprowadzony całkowity zakaz parkowania? Już teraz mieszkańcy mają problem z dojazdem do swoich posesji. Może Policja w końcu zaczęła by egzekwować zakaz parkowania już obowiązujący?

  • gość

    telefon masz? numer na policję chyba znasz.... czy czekasz żeby ktoś...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również