Wiadomości z Świętochłowic

Znęcał się nad żoną i dziećmi. Świętochłowiczanin został aresztowany!

 • Dodano: 2023-10-27 11:45

Mieszkaniec Świętochłowic został zatrzymany za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną i dziećmi. Od ponad dekady mężczyzna znęcał się nad rodziną. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Koniec koszmaru rodziny ze Świętochłowic

Od ponad 10 lat trwał koszmar jednej z mieszkanek Świętochłowic, która od dnia ślubu mieszkała ze swoim mężem. Mężczyzna wyłącznie w domowym zaciszu regularnie wszczynał awantury, podczas których obrażał, zastraszał i dopuszczał się rękoczynów wobec małżonki oraz własnych dzieci, a niejednokrotnie zdarzały się sytuacje, w których mąż i ojciec groził najbliższym śmiercią.

Ofiara przemocy zapytana o to, dlaczego tak długo zwlekała i dlaczego wcześniej nie zgłosiła tak poważnej sprawy odpowiednim służbom, odpowiedziała, że bała się reakcji męża.

Kiedy kobieta zdecydowała się na powiadomienie policji, agresywny mężczyzna został zatrzymany przez patrol mundurowych. Na wniosek prokuratora, agresor został tymczasowo aresztowany. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu 8 lat odsiadki.

Komentarze (7)    dodaj »

 • KoloZeSwion23

  Karma I do niej wroci. Bo nie jest bez winy.

 • Mieszkaniec

  Człowieku co Ty piszesz ? Byłeś tam? Widziałeś? To trzeba było zareagować, a nie teraz swoje żale tu wylewać. A może to twój syn?

 • Mieszkaniec swion

  Ciekawe co mu odwaliło znam go od szkoły masakra

 • izrael państwo terrorystyczne

  Najpierw tępe karyny wolą agresywnego przygłupa bo wydaje im się bardziej męski jak da komuś w mordę na ulicy. A potem płacz, bo sama głupia baba zostaje workiem treningowym. [...] przyciąga patole.

  • izrael państwo terrorystyczne
   2023-11-01 10:57
  • odpowiedz
 • Frądzel

  Prawdziwy MEN z Świon. W więzieniu dostanie nie jedną garbówe.

 • Mieszkaniec

  10 latt? Trauma do końca życia

 • Mieszkaniec

  Różne rzeczy czlowiek robi i w różnych sytuacjach ludzie się znajdują ale każdemu czlowiekowi należy się szacunek, bo każdy z nas jest kims wyjatkowym i niepowtarzalnym niezależnie od tego co posiada i jaki ma status społeczny. Mam nadzieję, że rodzina o ktorej mowa i która przeżywała takie piekło, odnajdzie wreszcie pokój i radość z życia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również