Wiadomości z Świętochłowic

X Świętochłowicki Piknik Organizacji Pozarządowych [GALERIA]

  • Dodano: 2021-09-06 08:00, aktualizacja: 2021-09-09 14:42

W ubiegłą niedzielę, 5 września, odbył się X Świętochłowicki Piknik Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach tegorocznych Dni Miasta. 

Kolejna edycja pikniku 

To już kolejna odsłona Świętochłowickiego Pikniku Organizacji Pozarządowych. Tegoroczne wydarzenie odbyło się 5 września na terenie dawnego parku linowego na “Skałce”.  

Była to nie tylko okazja na miłe spędzenie czasu ze znajomymi, ale także szansa na nawiązywanie nowych znajomości, promocję własnej działalności oraz możliwość podjęcia wspólnych aktywności. Uczestnicy mogli również zasięgnąć porady u przedstawicieli ZUS i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. 

- Celem tego przedsięwzięcia jest promocja działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe, integrowanie społeczności lokalnej oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk - mówią organizatorzy. 

 

Zarówno pogoda, jak i humory dopisały. Impreza odbyła się wśród drzew, dzięki czemu piknik upłynął w przyjaznej, sielankowej atmosferze. Na najmłodszych mieszkańców Świętochłowic czekały atrakcje i animacje zorganizowane przez licznie zebrane stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Wspólnie spędzone popołudnie umiliła oprawa muzyczna oraz zabawy prowadzone przez DJ’a. Zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Slo-mo - grupy muzycznej grającej standardy jazzowe oraz utwory smooth jazzowe. 

 

Dni Miasta Świętochłowice 2021 

Tegoroczny Świętochłowicki Piknik Organizacji Pozarządowych był częścią Dni Miasta Świętochłowice 2021. W ramach świętowania mieszkańcy mogli wziąć udział również w licznych koncertach oraz Benefisie 20-lecia świętochłowicko-chorzowskiego zespołu Long & Junior, który znany jest szerszej publiczności z takich hitów, jak "Tańcz tańcz tańcz", czy "Kolorowa sukienka". Wszystko to działo się 4 września na terenie OSiRSkałka”. Z pewnością miniony weekend świętochłowiczanie zapamiętają na długo! 

 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również