Wiadomości z Świętochłowic

Za nami powitanie wiosny na „Skałce” [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-03-27 13:30, aktualizacja: 2023-03-27 15:20

Świętochłowiczanie powitali wiosnę na sportowo! W sobotę, 25 marca na terenie OSiR „ Skałka” odbył się wiosenny bieg rekreacyjny oraz gra terenowa dla dzieci i młodzieży.

Powitanie wiosny w Świętochłowicach

Nadeszła wyczekiwana przez wielu wiosna! Mieszkańcy Świętochłowic postanowili powitać ją w aktywny sposób -  na terenie OSiRSkałka” nie brakowało atrakcji dla osób w każdym wieku. W minioną sobotę, 25 marca odbyły się wiosenny bieg rekreacyjny i gra terenowa. Celem gry terenowej było ułożenie hasła z 4 elementów ukrytych na terenie „Skałki”. Uczestnicy gry mieli do dyspozycji mapę. Kartę konkursową z wypełnionym hasłem należało wrzucić do urny, z której następnie wylosowano zwycięzcę. Wśród nagród były m.in. rodzinne gry planszowe. 

- Dziękujemy wszystkim, którzy ten dzień zdecydowali się spędzić z nami! Dziękujemy niesamowitym małym poszukiwaczom przygód, którzy wzięli udział w grze terenowej i niestrudzenie przeszukiwali tereny Skałki, żeby odnaleźć elementy konkursowego hasła. Dziękujemy niezawodnym biegaczom, którzy wystartowali w naszym Wiosennym biegu rekreacyjnym, pokonując czasem niezliczoną ilość okrążeń! – czytamy w poście opublikowanym przez OSiR "Skałka".

Udział w imprezie wziął także prezydent miasta Daniel Beger.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak mieszkańcy miasta przywitali wiosnę!

Komentarze (1)    dodaj »

  • antypis

    A gdzie ten pisior Beger się nie pokazuje.????

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również