Wiadomości z Świętochłowic

Zawodnicy Klubu Taekwon-Do Świętochłowice z medalami!

  • Dodano: 2021-10-13 16:30

W miniony weekend w miejscowości Nowa Ruda – Słupiec odbyły się zawody w Taekwon-do ITF. Zawodnicy Klubu Taekwon-Do Świętochłowice wrócili do domu z medalami!


Młodzi świętochłowiczanie z medalami!

Puchar Polski Juniorów i Seniorów zgromadził na starcie 40 klubów i ponad 400 zawodników z całej Polski. Klub Taekwon-Do Świętochłowice reprezentowało 6 osób w konkurencji walk, układów formalnych, technik specjalnych i walk drużynowych aranżowanych. 

Juniorzy młodsi (14-16 lat) spisali się rewelacyjnie biorąc pod uwagę, że wystartowali z juniorami (17-18 lat).
W walkach drużynowych aranżowanych Weronika Kwapisiewicz oraz Paweł Książek wywalczyli srebrne medale zostając Wicemistrzami Pucharu Polski, a w walkach – 75 kg brązowy medal wywalczył Kacper Suślik.


Treningi w klubie Taekwon-Do Świętochłowice

Jak czytamy na stronie świętochłowickiego magistratu, nie ma zawodów, z których świętochłowicki klub nie przywiózł medali. Jeśli chcesz zostać mistrzem – przyjdź na trening i zostań częścią drużyny.

Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 (ul. Sudecka 5) w poniedziałki o godz. 17.00 dla dzieci od 3 do 6 lat, a dla chętnych w wieku 7-20 lat we wtorki, środy, czwartki, piątki o godz. 16.45 oraz soboty i niedziele o godz. 11.00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również