Wiadomości z Świętochłowic

Zgłoś się do programu "Metropolitalne Łąki Kwietne"

  • Dodano: 2021-06-23 06:30, aktualizacja: 2021-06-23 06:32

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia zaprasza do składania deklaracji przystąpienia do programu „Metropolitalne Łąki Kwietne”.

Ogłoszenie skierowane jest do osób fizycznych i organizacji pozarządowych. Planowany termin warsztatów to wrzesień i październik 2021 r.

Termin nadsyłania deklaracji przystąpienia do Programu Metropolitalne Łąki Kwietne: do 30 czerwca 2021 r. (do godz. 15:30)

Deklaracje przystąpienia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres is@metropoliagzm.pl, o tytule „Metropolitalne Łąki Kwietne”.

Miejsce: obszar GZM.

Dodatkowo w przypadku wyboru wariantu II – nieruchomość gruntowa lub jej część, zlokalizowana na obszarze GZM, na której wysiewane będą nasiona łąkowe, przy uwzględnieniu, że musi to być teren ogólnodostępny dla mieszkańców, znajdujący się w obszarze zwartej zabudowy lub przylegający do terenów mocno zurbanizowanych o powierzchni w przedziale od 160 m kw. do 3 000 m kw.

Ocena formalna i merytoryczna Deklaracji Przystąpienia będzie rozpatrywana zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie  programu „Metropolitalne Łąki Kwietne”, przyjętego uchwałą Zarządu Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii nr 112/2021 z dnia 21 kwietnia 2021 r.

Deklaracje przystąpienia złożone po terminie wskazanym w Ogłoszeniu o naborze, tj. po 30 czerwca 2021 r., (do godz. 15:30) nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji na stronie: https://bip.metropoliagzm.pl/artykul/31846/127326/gornoslasko-zaglebiowska-metropolia-zaprasza-do-skladania-deklaracji-przystapienia-do-programu-metropolitalne-laki-kwietne

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zyzok

    Od dwóch lat przed naszym blokiem na Chropie nie było koszone. Mamy taką łąkę , może nie kwiatową ale tam rośnie wszystko. Przy wspólnocie ładnie wykoszone a miasto dla nas nie ma kasy. Na drugi rok to już będzie las.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.