Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Zmiana organizacji pracy Urzędu Miejskiego

  • Dodano: 2020-06-24 06:30, aktualizacja: 2020-06-24 06:44

Od 22 czerwca br. (poniedziałek) nastąpiła zmiana w przyjmowaniu mieszkańców w Urzędzie Miejskim. Nadal podstawową formą kontaktu będzie jednak forma elektroniczna.

Urząd Miejski w Świętochłowicach pozostaje cały czas zamknięty natomiast mieszkańcy będą mieli możliwość złożenia korespondencji/dokumentów osobiście w Wydziale Organizacyjnym w Punkcie Obsługi Mieszkańców, który znajduje się w budynku tutejszego Urzędu w pokoju numer 1 (niski parter, przy wejściu głównym).

Wydział Komunikacji (prawa jazdy, rejestracja pojazdu) będzie przyjmować mieszkańców przy tylnym wejściu od siedziby Straży Miejskiej. Ponadto wszystkie wydziały i biura UM w Świętochłowicach będą przyjmować interesantów poprzez wcześniejsze umówienie się telefonicznie lub mailowo.

Wchodząc do budynku UM należy mieć zasłonięte usta i nos – maseczką, chustą lub przyłbicą. Mając na względzie Państwa bezpieczeństwo miejsce obsługi będzie dezynfekowane po każdej wizycie. Prosimy o wyrozumiałość jeżeli niektóre sprawy w poszczególnych wydziałach będą załatwiane dłużej niż zazwyczaj.


http://www.swietochlowice.pl/

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.