Wiadomości z Świętochłowic

Jak przenieść dane z Androida do iPhone?

  • Dodano: 2023-02-21 08:15, aktualizacja: 2023-02-21 08:21

Przenoszenie kontaktów, zdjęć, kalendarzy i kont z jednego telefonu na drugi jest procesem, który wszyscy odczuwamy co najmniej raz na kilka lat. To może być bardzo stresujące, ale jeśli dobrze się przygotujesz, może się udać!

Zmiana z Androida na Apple może być nieco przerażająca i zniechęcająca. Nie ma jednak powodu do obaw.

Aplikacja Move to iOS pomaga w wyjątkowo prosty sposób przenieść się z Androida na nowego iPoda touch, iPada lub iPhone'a. Zanim zaczniesz, musisz wykonać te czynności: sklepelectrogsm.pl

Pobierz aplikację Przenieś na iOS, aby przenieść swoje dane z androida

Włącz WiFi na swoim urządzeniu z Androidem.
Upewnij się, że dane, które chcesz przenieść, nie przekraczają przestrzeni dyskowej urządzenia Apple.

Jak skorzystać z aplikacji

Podczas konfigurowania nowego urządzenia Apple wyszukaj ekran Aplikacje i dane. Tam stuknij Przenieś dane z Androida. Na urządzeniu z Androidem przejdź do aplikacji Przenieś do iOS i stuknij Kontynuuj. Po przejściu do strony z warunkami i zasadami przejdziesz do ekranu Znajdź swój kod.

W urządzeniu Apple wybierz Kontynuuj na ekranie o nazwie Przenieś z Androida. Następnie na ekranie pojawi się sześcio- lub dziesięciocyfrowy kod. Wprowadź kod w swoim urządzeniu z Androidem. Następnie pojawi się ekran Transfer danych.

Na swoim urządzeniu z Androidem wybierz dane, które chcesz przenieść. Następnie możesz pozostawić oba urządzenia do momentu zakończenia transferu. Możesz przesyłać historię wiadomości, zdjęcia i filmy, zakładki internetowe, kontakty i kalendarze.

Stuknij Gotowe na obu urządzeniach, a następnie zakończ konfigurację urządzenia Apple.
Sprawdź jeszcze raz, czy wszystkie dane zostały przesłane pomyślnie, i gotowe! To wszystko, co było potrzebne - kilka stuknięć i kilka godzin, a wszystko jest gotowe.

Proces przenoszenia danych z Androida na iOS

Nie musisz się martwić! Apple ma rozwiązanie. Oferuje bezpłatną usługę osobistej konfiguracji nowego iPada lub iPhone'a. Usługa ta może być dostępna w lokalnym sklepie Apple lub nawet w Internecie dla klientów, którzy nie mają w pobliżu żadnego punktu sprzedaży.

Pobierz aplikacje do przenoszenia danych

Move to iOS jest oficjalną aplikacją, która zapewnia płynne i szybkie przeniesienie danych. Jeśli jednak nie będzie ona działać w Twoim przypadku, mamy też inne propozycje:

MobileTrans - Kopiuj dane na iOS. Aplikacja ta umożliwia użytkownikom bezpieczne kopiowanie danych z Androida na iOS za pomocą jednego kliknięcia. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć Androida i iPhone'a za pomocą kabla OTG i rozpocząć przesyłanie danych bez resetowania urządzenia Apple.

Xender - Kolejna łatwa w użyciu aplikacja, która jest całkowicie bezpłatna. Można jej używać do przesyłania plików z Androida do urządzenia Apple w ciągu zaledwie kilku chwil, wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że są one podłączone do tej samej bezpośredniej sieci WiFi. suplegsm.com

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.