Wiadomości z Świętochłowic

Powstaną u nas kolejne oddziały STOKADO self storage

  • Dodano: 2024-06-10 06:00, aktualizacja: 2024-06-10 08:16

Samoobsługowe magazyny STOKADO self storage to świetna alternatywa dla piwnic, komórek lokatorskich i strychów. Można tam wygodnie przechowywać w bezpiecznych warunkach przedmioty, które nie mieszczą się już w mieszkaniach, biurach czy warsztatach, mając do nich nieograniczony dostęp przez 24 godziny na dobę. To już piąte miejsce na Śląsku tej ogólnopolskiej sieci , która mieści się w Chorzowie przy ulicy Kaliny 29A. Ze względu na duże zainteresowanie stale powstają nowe oddziały w różnych częściach regionu.

Wygoda i bezproblemowość

W STOKADO różne rozmiary boksów magazynowych dopasowane są zarówno do potrzeb osób prywatnych jak i firm z przeróżnych branż. Klientami są studenci wyjeżdżający na czas wakacji, osoby planujące remont mieszkania lub przeprowadzkę, a także firmy budowlane, ogrodnicze, agencje reklamowe, biura rachunkowe i coraz częściej małe sklepy internetowe.

Klienci korzystający z usługi self storage sami decydują, na jak długo zostawiają swoje rzeczy. Mogą to być zarówno dwa tygodnie jak i kilka miesięcy lub lat. Dostęp do swojego boksu mają przez 24h, 7 dni w tygodniu. Indywidualny kod, który umożliwia dostęp do przestrzeni magazynowej może być współdzielony przez członków rodziny lub pracowników firmy.

To jedna z największych zalet, że do STOKADO możemy przyjechać, kiedy tylko chcemy: w niedzielę, w nocy czy w święta. Dla rodzin jest to bardzo ważne, bo zawsze mają dostęp np. do walizek lub sprzętu sezonowego, nawet jeśli przypomną sobie o nim w ostatniej chwili. Firmy natomiast mogą realizować dostawy w nocy, bez konieczności określania godzin działania – mówi pani Katarzyna, szefowa marketingu w firmie STOKADO;

Pewność i bezpieczeństwo

Przestrzeń magazynowa zabudowana jest specjalnie do tego celu zaprojektowanymi boksami magazynowymi. Są one szczelne i wytrzymałe, a ich pojemności wynoszą od 3m2 do 12 m2. Cały teren jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany 24h. Ponadto każdy z klientów może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia w renomowanej firmie, określając wartość swoich przedmiotów.

W 12-letniej historii firmy STOKADO, nie przytrafiła się sytuacja, w której z takowego ubezpieczenia musiałby skorzystać nasz klient, ale za niewielką opłatą można kupić sobie całkowity spokój – mówi pan Dawid, dyrektor operacyjny w firmie;

Bardzo duża grupa klientów STOKADO to przedsiębiorcy. Firmy „biurowe”, muszące przechowywać duże ilości dokumentów, zwalniają swoją cenną powierzchnię biurową i przenoszą archiwa do magazynu. Firmy serwisowe przechowują materiały i części zapasowe. Małe firmy budowlane lub ogrodnicze, posiadają często bardzo drogi sprzęt i narzędzia. Nie chcą ryzykować, że zostaną one skradzione z samochodu lub innego niestrzeżonego miejsca.

Ile to kosztuje?

Koszt komórki lokatorskiej w nowym budynku deweloperskim to dziś nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego wygodniejszym i tańszym rozwiązaniem jest często korzystanie z magazynów samoobsługowych. W STOKADO wynajęcie małego boksu na miesiąc kosztuje 200,00zł netto. Taki boks pomieści całe wyposażenie małego mieszkania typu „kawalerka”. Jeśli jednak potrzebna jest większa przestrzeń, dostępne są większe formaty. Średni magazyn (6 m2) to czynsz w wysokości 300 zł netto. Za wynajem największego o powierzchni 12 m2 trzeba zapłacić 400zł netto. Zmieści się tam wyposażenie całego domu o powierzchni nawet do 100 m2! Więcej informacji można uzyskać na stronie www.stokado.pl lub dzwoniąc do śląskiego opiekuna –+48 666 030 703

 

Powstaną u nas kolejne oddziały STOKADO self storage

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.