Informacje na temat koronawirusa

Czas czytania: 1 min.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz zagrożeniem wystąpienia zakażenia SARS-CoV-2 w Polsce, informujemy, że wszelkie informacje dla podróżujących oraz osób powracających z krajów dotkniętych epidemią spowodowaną nowym koronawirusem SARS-CoV-2 dostępne są pod adresem gov.pl/koronawirus oraz na stronie gis.gov.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące bezpieczeństwa w poszczególnych państwach i regionach, w tym potrzebnedane kontaktowe, znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w zakładce Informacje dla podróżujących. https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Komunikaty oraz informacje Głównego Inspektora Sanitarnego na temat koronawirusa SARS-CoV-2 na bieżąco są uzupełniane. Aktualnie Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu.

Sylwia Machowska
Źródło: UM Świętochłowice

Komentarze (8) DODAJ

A co z przejściami dla pieszych,na nie których trzeba nacisnąć przycisk aby zapaliło się światło zielone, więc nie wiemy kto przed nami macał ten przycisk!
rafik
dlaczego dzieci w szkołach Świętochłowickich nie maja po wyjsciu ze szkoly dezynfekcji rąk
mgr
Jo dziynnie pija po 12 piw i mi żodne wirusy niy grożom
zefel
Ino marskość watroby
gig
Do sosnofca można???
podróżnik
Do sosnofca można???
podróżnik
A co z osobą z Chropaczowa?
gvgvyv
To nie jest śmieszne
mieszkaniec Świętochłowic

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

  • Najnowsze
  • Popularne

Logolinki

Katalog firm