Wiadomości z Świętochłowic

19-latek kradł alkohol i słodycze. Sprawa będzie miała finał w sądzie

 • Dodano: 2022-09-01 11:15

Nawet 5 lat za kratami grozi 19-letniemu złodziejowi. Zatrzymany przez miejscowych policjantów rudzianin dokonał kilku kradzieży na terenie Świętochłowic i sąsiednich miast.

Kradzież drogich trunków

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego ze sklepów na terenie miasta. Na miejscu pracownik ochrony wskazał 19-letniego mężczyznę, którego ujął w związku z kradzieżą. Łupem złodzieja padły butelki z alkoholem.

Okazało się, że to nie pierwszy taki wyskok młodego konesera trunków. Podczas czynności mundurowych wyszło na jaw, że rabuś dokonał wcześniej kilku podobnych kradzieży w Bytomiu i Zabrzu. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 19-latkowi aż czterech zarzutów. Za kradzieże, których się dopuścił, grozi mu nawet 5 lat za kratami.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Kasia Kasia

  Rwać te chwasty i tyle , jakby był głodny i chleb by ukradł , to zapłaciłam bym za niego ale alkohol i słodycze ? Niech sobie do pracy idzie zarobi na to i potem kupi gnojek

 • kupuj ta żymła

  Jestem głodny, kupisz mi chleb i masełko?

 • Ami

  I sekatorem go

 • Ami

  I sekatorem go

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również